Ženy dokážou být ve svádění dost vynalézavé. Umí využívat veškerých svých předností a někdy jsou dokonce i trochu lstivé. Přesto se jim může stát, že i přes veškerou snahu partnera naladit na správnou milostnou vlnu nedosáhnou kýženého účinku.

Muži totiž nejsou naivní, a některé věci, které ženy předpokládají, že je nadchnou, mají většinou opačný efekt. Server Cleo představil některé z nich.

Předstírání 

Předstírat cokoli není zrovna vhodné, v posteli to ale s trochou přehánění může skončit katastrofou. Ať už tomu ženy věří nebo ne, mnozí muži dokážou poměrně spolehlivě rozpoznat, kdy jejich drahá polovička orgasmus jen „hraje”.

„Opravdu to mnozí umí, a když předstírání u partnerky odhalí, většinou po takovém zjištění jednoduše vypnou. Žena jim tím dává nechtěně najevo, že to, co partner dělá, pro ni není dostatečné uspokojivé,” vysvětluje odbornice na sex a vztahy Isiah McKimmieová.

Bez make-upu ani ránu

Pánové mají rádi ženy, které o sebe dbají, ale nic se nemá přehánět. Když si žena i před sexem musí odskočit do koupelny, aby si přepudrovala nos, a nebylo náhodou vidět něco nežádoucího, příliš svůdné to není.

„Pánové mají rádi krásu, ale zároveň jsou přitahováni k ženám, které se rády cítí pohodlně a mají důvěru samy v sebe. Žena, která netrvá pokaždé na přehnaném a dokonalém make-upu, dokazuje, že si je jistá sama sebou a její dokonalý vzhled není tou nejdůležitější věcí v životě,” uvedla vztahová odbornice.

Sex a alkohol 

Je pravdou, že někdy nás může sklenička alkoholu dostat do lepšího rozpoložení. V takovém stavu bychom ale neměli nechávat průchod sexuálním touhám. Už jen proto, že alkohol uvolňuje zábrany a nejen ženy by tak mohly udělat něco, čeho by později litovaly.

Pro některé pány je to možná jistá cesta, jak si bez závazku užít, většina z nich ale po sexu s partnerkou v alkoholové náladě zrovna dvakrát netouží.

„Super sexu v opilosti s velkou pravděpodobností nedosáhnete. Možná se budete cítit skvěle, ale vaše pohyby, nehledě na koordinaci, už na tom asi nebudou tak dobře. Sex není o tom být povolná, ale opravdu si ho užít. A to jde i bez alkoholu,” uvedla McKimmieová.

Výstřednosti v posteli 

Okořenit vztah něčím novým v posteli rozhodně není na škodu, ale musejí s tím souhlasit oba. I někteří muži totiž nemusí schvalovat všechno, byť si ženy často myslí opak.

Úspěšnost něčeho nového zvýší ženy tím, že si o tom s partnerem nejdříve promluví. Skočit rovnou na věc bez varování a chtít po partnerovi, aby se najednou přizpůsobil něčemu nechtěnému, není dobrý přístup.