Hlavní obsah
 

Paříž hlásá návrat legín i šátků do vlasů

Měsíc módy je u konce. Po New Yorku, Londýně a Miláně doputovala štafeta do Paříže, kde se v období od 24. února do 3. března odehrál tamější týden módy. Na jaké trendy se můžeme těšit v sezóně podzim/zima 2020? Vyrazte s námi na přehlídky značek Dior, Saint Larent nebo Chloé.

 
Paříž hlásá návrat legín i šátků do vlasů

Dior

Přehlídky značky Dior patří každoročně mezi ty nejočekávanější. Od té doby, co se kreativní ředitelkou stala Maria Grazia Chiuriová, působí značka mnohem více svěže a je doslova matadorem na módním poli. Pryč jsou doby, kdy byla značka spojována jen s ikonickou kabelkou Lady Dior.

Nejnovější přehlídka se nesla ve znamení kostkovaných vest, kabátů i ponč. Nechyběly nadčasová saka, kozačky pod kolena či podkolenky v kombinaci s balerínkami a zajímavým elementem byly šátky do vlasů, které měly skoro všechny modelky.

Přehlídka značky Dior

Foto: Profimedia.cz

Saint Laurent

V kolekcích značky Saint Laurent je často patrná inspirace v rockové kultuře a jinak tomu nebylo ani letos. Oproti ostatním kolekcím je ale ta letošní více elegantní a vyberou si v ní i ženy, které upřednostňují konzervativní styl. Výjimku tvoří pouze někým milované a jinými nenáviděné legíny, které byly v kolekci hojně zastoupeny, a to zejména v latexovém provedení v různých barvách. Znamená to, že se opět dostávají do módy?

Přehlídka značky Saint Laurent

Foto: Profimedia.cz

Chloé

Pokud milujete přírodní odstíny a rozevláté střihy, pak je pro vás značka Chloé to pravé ořechové. Ani letos proto na přehlídce nechyběly perfektně střižené kabáty v barvě velbloudí srsti, dlouhé bílé šaty v boho stylu či šaty a kalhoty s vysokým pasem. Důraz byl kladen na siluetu, a proto většina modelů zahrnovala široký pásek.

Přehlídka značky Chloé

Foto: Profimedia.cz

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků