Hlavní obsah
Košilka, Triola, 499 Kč Foto: archiv firmy

Na tom, v čem spíte, záleží

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak velký vliv může mít na váš vztah s partnerem to, v čem oba spíte? I tahle zdánlivá banalita občas vyžaduje přemýšlení a dělání kompromisů. V pyžamu totiž trávíme velkou část svých životů, a navíc se od něj často odvíjí i naše intimita.

Košilka, Triola, 499 Kč Foto: archiv firmy
Na tom, v čem spíte, záleží

Statistiky ukázaly, že celých sedmdesát procent evropských mužů spí úplně bez oblečení, což údajně ženám připadá ze všeho nejvíc sexy. Mimochodem, polovina z těchto mužů navíc zůstane nahá i po dobu přípravy snídaně.

Ženy to mají o poznání složitější. Podle průzkumů spí nejraději v bavlněné noční košili, eventuálně delším triku. Oblíbenou kombinací je ale také tílko a pánské trenky, a to i přes to, že většina mužů na nich nejraději vidí krátké sexy košilky.

Pravdou ale je, že každý typ pyžama může vypadat elegantně, nebo dokonce sexy. Stačí si správně vybrat. Stopku by měly automaticky dostat seprané a staré modely se žmolky.

1. H&M, 899 Kč. 2. Marks & Spencer, 1299 Kč. 3. Astratex, 1299 Kč. 4. H&M, 749 Kč. 5. Marks & Spencer, 499 Kč. 6. Marks & Spencer, 1299 Kč. 7. H&M, 599 Kč.

Foto: archiv firem

Zleva. Oranžový top, 819 Kč. Oranžové kalhoty, 769 Kč. Fialový top, 559 Kč. Fialové kalhoty, 969 Kč. Třídílný modrý komplet, vše Etam, 1499 Kč

Foto: archiv firmy

Do ložnice je naopak vstup povolen nejrůznějším druhům košilek. Pocit luxusu navodí saténové modely, které jsou nejen svůdné, ale taky pohodlné. Vsadit ale můžete také na klasický pyžamový model.

Vyhněte se ale kostkovanému dezénu, který vás zbytečně udělá starší. Čím dál více, samozřejmě i v souvislosti s aktuální situací, jsou oblíbené i nejrůznější župánky, mikiny, pohodlné domácí oblečení, ale i podprsenky na spaní.

1. Marks & Spencer, 1199 Kč. 2. Astratex, 2499 Kč. 3. Komplet, Marks & Spencer, 999 Kč. 4. Marks & Spencer, 899 Kč. 5. Marks & Spencer, 999 Kč. 6. H&M, 749 Kč.

Foto: archiv firem

Košilka, Triola, 599 Kč

Foto: archiv firmy

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků