Hlavní obsah
 

Pohled, ze kterého zatrne: v Indii se pod náklaďákem propadl most

K děsivě vypadající nehodě došlo v pondělí na severu Indie. Nákladní automobil, který převážel stavební stroj, se zřítil poté, co konstrukce mostu nevydržela nápor a zhroutila se. Při nehodě byly zraněny dvě osoby, jak ve středu informovala agentura AP.

 
Pohled, ze kterého zatrne: v Indii se pod náklaďákem propadl most

Most v oblasti Munsiyari na severu země se zřítil v pondělí ráno poté, co nevydržel přejezd nákladního automobilu převážejícího těžkou techniku. Automobil spadl do rokle pod mostem.

Podle policejního vyšetřovatele Mohammeda Asifa Khanbyla byl řidič před průjezdem varován, že by most nemusel vydržet. „Jeli opravovat jiný most, který je ve špatném stavu. Řidič byl varován, že most takovou zátěž nemusí vydržet, přesto se rozhodl to vyzkoušet,” uvedl vyšetřovatel.

Podle očitého svědka Kushala Kumara není most určen pro nákladní vozidla. Při nehodě se kromě řidiče zranil ještě jeden člověk. Oba byli převezeni do místní nemocnice. Zatímco řidičova zranění jsou podle indického Hindustan Times lehčího charakteru, zranění druhé osoby jsou vážná. Oblast okolo mostu byla uzavřena a v následujících dnech budou probíhat vyprošťovací práce.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků