Hlavní obsah
 

Krásná, ocenil Trump postavu Macronové během návštěvy Francie

Americký prezident Donald Trump kromě muzea ve francouzské Invalidovně obdivoval ve čtvrtek i manželku svého francouzského protějšku Brigitte Macronovou. Na videu, které zveřejnil Elysejský palác na svém Facebooku, chválí Trump během prohlídky muzea její skvělou postavu.

 
Krásná, ocenil Trump postavu Macronové během návštěvy Francie

„Víte, jste v tak skvělé formě,“ říká Trump, když se obrací na Brigitte, a ukazuje přitom na její postavu. „Krásná,“ dodal a otočil se na Macrona.

Brigitte Macronová je bývalá učitelka francouzského prezidenta a je o 24 let starší než on, čímž si nejednou získala pozornost médií. Macron společně s feministkami poznámky ohledně jeho ženy označil za sexistické. Podle něj by si toho nikdo nevšiml, kdyby byl starší on.

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

BEZ KOMENTÁŘE: Manželé Trumpovi a Macronovi společně povečeřeli na Eiffelovce

Video: Reuters

Věkový rozdíl mezi manželi Macronovými je přitom stejný jako mezi Trumpem a jeho ženou Melanií. Šéf Bílého domu je se svou manželkou v Paříži na dvoudenním pobytu u příležitosti oslav dobytí Bastily. Ve čtvrtek večer s Macronovými večeřeli v restauraci Eiffelovy věže.

LIVE | Arrivée du président des États-Unis Donald Trump.

Zveřejnil(a) Emmanuel Macron dne 13. červenec 2017

Příjezd prezidenta Donalda Trumpa a prohlídka Invalidovny

Trump si v minulosti vysloužil kritiku kvůli obscénním výrokům o ženách. Na známé nahrávce zveřejněné během loňské kampaně před volbami amerického prezidenta popisuje, jak ho nechávají, aby je líbal a osahával, protože je slavný. Přetřásalo se také jeho hodnocení postavy bývalé královny krásy Alicie Machadové, kterou kvůli jejím nárůstu hmotnosti označil za „nechutnou“ a za „miss prasátko“ (Miss Piggy).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků