Vyšetřovatelé zatím pátrali pouze po Salahu Abdeslamovi, který atentátníky do Paříže doprovázel a pak se nechal kamarády vyzvednout a zavést zpět do Belgie, kde zmizel. [celá zpráva]

KOMENTÁŘ DNE:

Jak probíhá Zemanova prezidentská nekampaň - se svoláním první schůze Sněmovny čekal až do nejzazšího možného termínu, vláda tak nejspíš požádá o důvěru až těsně před prvním kolem prezidentských voleb, píše Jiří Pehe. Čtěte zde >>

Nyní tři zástupci z okolí vyšetřovaní pod podmínkou anonymity vypověděli, že uniká ještě jeden přímý účastník útoků. Není jasné, kdo by to mohl být.

Policii ale na stopu mohly navést nález třetího auta spojeného s útoky anebo prohlídka apartmánů v hotelu na jihovýchodním předměstí Alfortville, které si teroristé před útoky pronajali.

Černý vůz Renault Clio byl objeven v 18. obvodu na severu Paříže. [celá zpráva]

V Alfortville policejní akce probíhala do večera, upozornila televize SkyNews.

V Paříži v pátek útočilo sedm mužů - u fotbalového stadionu, v koncertní budově Bataclan a u nedaleké restaurace. Všichni ještě v noci zemřeli. Skupina ozbrojenců také střílela na několika dalších místech v centru, a není vyloučené, že to byli hledaní lidé.