Hlavní obsah
 

V Paříži našli třetí auto atentátníků

Policie v Paříži objevila v úterý černý vůz Renault Clio, o němž se domnívá, že ho použili v pátek teroristé. Vozidlo má belgickou registrační značku, uvedla agentura Reuters.

 
V Paříži našli třetí auto atentátníků

Odstavené auto bylo nalezeno v 18. obvodu na severu Paříže. Policie ho nejprve prohlédla a pak odtáhla. Úřady nesdělily, zda se ve voze našly nějaké podezřelé předměty, tak jako v případě auta nalezeného bezprostředně po útocích, v němž byla zbraň a munice.

Francouzská policie nadále pátrá po komplicích atentátníků a zjišťuje další okolnosti. V noci na úterý podnikla 128 razií. Ministr vnitra Bernard Cazeneuve ohlásil, že vyšetřovatelé pokročili, ale dále to nespecifikoval.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Přespali na předměstí

Podle rozhlasové stanice France Info policisté také v úterý prohledali hotel na jihovýchodním předměstí Alfortville, v němž si džihádisté dva dny před útokem pronajali dva pokoje. Kromě vzorků DNA tam podle jednoho soudního zdroje nenašli žádné v tuto chvíli významnější důkazy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků