Hlavní obsah

Žena, která zavinila v USA nehodu s osmi mrtvými, byla opilá a zfetovaná

Šestatřicetiletá Diane Schulerová, která minulý týden zavinila v New Yorku nehodu, při níž zemřelo osm lidí včetně jí samé a jejích čtyř dětí, byla v okamžiku nehody pod vlivem marihuany a alkoholu. Ukázal to toxikologický rozbor. Hladina THC byla podle policistů vysoká. V krvi měla také 0,16 promile alkoholu, v žaludku však měla dalších šest gramů alkoholu, který ještě nebyl vstřebán.

Žena, která zavinila v USA nehodu s osmi mrtvými, byla opilá a zfetovaná

O výsledcích rozboru krve a žaludku informoval major newyorské policie William Carey. Hlavní toxikoložka Betsy Sprattová uvedla: „Mohla mít potíže s vnímáním, s úsudkem i s pamětí. Už při této hladině alkoholu vzniká tunelový efekt, kdy se vaše vnímání mění a nemůžete vidět po celou dobu periferně.“ Žena navíc byla pod vlivem omamných a psychotropních látek.

"V havarovaném minivanu našli policisté rozbitou láhev vodky,“ dodal major Carey, ale neuvedl, zda žena pila, když řídila.

Při nehodě 26. července Schulerová, která vezla pět dětí, najela špatně na dálnici a srazila se s vozidlem SUV. Při nehodě zahynula Schulerová, její dcera a tři její sestřenice. Zemřeli také tři lidé v SUV. Nehodu přežil jen syn Schulerové , který jel s matkou v autě. Do obou vozů narazilo ještě třetí auto, dva členové osádky utrpěli lehká zranění.

Podle svědků minivan kličkoval před havárií mezi čarami.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků