Hlavní obsah

Muž na Floridě postřílel čtyři lidi a pak se zabil

Čtyři lidi zastřelil v neděli v Miami na Floridě muž, který posléze zbraň obrátil proti sobě. Podle policie je možné, že vraždil kvůli tomu, že jej opustila žena, je to však jen jedna z hypotéz.

Muž na Floridě postřílel čtyři lidi a pak se zabil

Muž, jehož identita nebyla zveřejněna, má jít ale o přistěhovalce z Kuby, přijel v neděli krátce po sobotní půlnoci na rodinnou slavnost v domě v Miami ve čtvrti Little Havana. Palbou z poloautomatické zbraně zabil v domě tři ženy a jednoho muže. Identita obětí zatím nebyla zveřejněna.

Na střelbu v hodinách krátce po půlnoci upozornili policii sousedé. Při příjezdu policisté už jen viděli odjíždět červený pick-up. V domě našli čtyři mrtvé.

O něco později pak policie přijala telefonát, že dům vzdálený od místa pět kilometrů je v plamenech a že odtamtud byly slyšet i výstřely. Na místě byl nalezen mrtvý střelec. Ten zapálil své auto i dům. Pak se zastřelil.

Podle bytného v domě, který muž zapálil, šlo o přistěhovalce, který nějakou dobu pracoval jako kuchař a pak se stal elektrikářem. Jednopokojový byt měl pronajatý pět let. Nějakou dobu v něm žil se ženou a synem.

K motivu řekl agentuře Reuter vyšetřující policista: "Týkalo se to domácích problémů. Opustila ho žena a on ji naneštěstí sledoval."

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků