Kosti pátrací tým objevil ve středu asi kilometr od místa nehody a poslal je na analýzu. Boty a řidičák byly okousané od zvířat. “To posiluje naši teorii o tom, že ho zvířata odtáhla pryč,” řekl šerif John Anderson.

Úlomky kostí byly u vraku Fossettova letadla nalezeny už počátkem října. Část z nich však byla příliš malá pro provedení analýzy DNA a u ostatních testy prokázaly, že nepatří člověku.

Vrak byl nalezen v horách Sierra Nevady v blízkosti Mamutích jezer ve výši 10 000 stop (cca 3000 metrů). Pátrací týmy se k němu dostaly poté, co jeden z turistů našel v Kalifornii u hranic s Nevadou Fossettův identifikační průkaz a pilotní licenci. Šerif Anderson tehdy prohlásil, že milionář zřejmě narazil čelně do boku hory. Trup letadla byl totiž zcela zničen, jeho úlomky se válely desítky metrů od míska nehody.

Později se u vraku našly lidské kostní fragmenty. Osobní věci mohla po okolí v oblasti Mamutích jezer ve výšce 3 000 metrů roztahat zvířata. V horách Sierra Nevady žije spousta masožravců včetně medvědů a pum.

Fosset zmizel v září 2007 poté, co se svým letadlem vzlétl z nevadského Yerringtonu. Před startem uvedl, že se chce prolétnout nad horami Sierry Nevady. Očekávalo se, že se vrátí za dvě až tři hodiny. Když se nevrátil, bylo vyhlášeno pátrání, které bylo neúspěšné. Odvoláno bylo 2. října. Letos v únoru byl Fossett prohlášen za mrtvého.