Hlavní obsah
1. sousedsko-přátelské setkání na Kozím plácku Foto: Claudie Nováková

Pražský Kozí plácek hostil sousedsko-přátelské setkání

Květinová výzdoba, spousta dobrot, akce pro děti a dobrá nálada - to vše měli možnost v úterý 22. března zažít všichni, kteří dorazili na 1. sousedsko-přátelské setkání na pražském Kozím plácku. Akce, kterou uspořádalo místní sousedské sdružení za podpory MČ Prahy 1, přilákala mnoho příznivců.

1. sousedsko-přátelské setkání na Kozím plácku Foto: Claudie Nováková
Pražský Kozí plácek hostil sousedsko-přátelské setkání

Sousedsko-přátelské setkání na Kozím náměstí, lidově Kozím plácku, je aktivitou zdejších lidí, kteří se rozhodli, s podporou MČ Prahy 1, uspořádat happening za účelem vytvoření přátelské komunity lidí, kteří mají toto místo rádi.

Na akci nechyběl program, který zahrnoval zdobení perníčků či malování vajíček. Hudební doprovod zajistila kapela Chameleon Groove. O květinovou výzdobu se postaralo zdejší květinářství Florist Prague, občerstvení přichystaly restaurace Katr a Home Kitchen spolu s Tržnicí Dlouhá 14.

„Jsme rádi, že se akce vydařila. Kozí plácek je místo, kde se odedávna lidé setkávali, a my se rozhodli v tom pokračovat pomocí happeningů, na kterých si může odpoledne užít celá rodina,” uvedla za organizátory Janka Kellerová.

Sousedsko-přátelské setkání na Kozím plácku tímto odstartovalo svou vlastní tradici. Příští akce se uskuteční v květnu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků