Hlavní obsah
 

Zpěvačka Nykki odkrývá v klipu nejtemnější emoce

Česká popová zpěvačka Nykki se vrací. Její nový singl Lost My Mind následuje předešlou nahrávku No Cry. Při jeho natáčení spojila síly s Timem Dealem, britským producentem, který má na kontě mimo jiné spolupráci s Lily Allen na singlu Waste.

 
Zpěvačka Nykki odkrývá v klipu nejtemnější emoce

„V Lost My Mind jsem si dovolila prozkoumat své nejtemnější emoce. Skladba mluví o období, kdy jsem po rozchodu doslova ztratila sama sebe. Chtěla jsem ukázat, jaký dopad to mělo na mou mysl. Někdy děláme věci, o kterých si myslíme, že bychom je nikdy pro nikoho neudělali,“ řekla Nykki o inspiraci, která stojí za vznikem novinky.

Silnou emoci singlu podtrhuje videoklip, který zobrazuje příběh ženy se zlomeným srdcem a její transformaci ve zlou dívku. K vyjádření emocí Nykki využívá tanec. Scénář a režii klipu svěřila do rukou režiséra Petra Havránka, který si nakonec zahrál i roli muže uneseného Nykki a její dívčí bandou.

Záběr z klipu zpěvačky Nykki.

Foto: archiv umělkyně

Nykki vstoupila na scénu v létě tohoto roku s debutovým singlem No Cry. Ten do dnešního dne stihl na YouTube překonat magickou hranici jednoho miliónu a zároveň katapultoval zpěvačku s českými kořeny do mezinárodních popových vod v doprovodu recenze od magazínu Billboard.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků