Hlavní obsah
 

Totální nasazení děkuje fanouškům novým klipem

Loni měla slánská punk-rocková skupina Totální nasazení oslavit třicet let od svého založení a vyjet na turné. Na oslavy tváří v tvář s fanoušky sice kvůli pandemii zatím nedošlo, kapela to ale sobě i jim vynahradila alespoň vydáním live streamů, vinylu v reedici a hlavně videoklipů. Tím posledním zveřejněným chtějí poděkovat za podporu během celého koronavirového období.

 
Totální nasazení děkuje fanouškům novým klipem

Jak je dobrým zvykem ”Totáčů”, hlavně pořádně bláznivě. V novém videoklipu na titulní píseň z alba „Kazoo or die“ vystupují známé osobnosti hudební scény jako Petr Pečený z kapely Doctor P.P., Kečup z The Fialky, písničkář Láska, Aleš z Covers for Lovers a Déma ze Znouzectnosti.

„Scénář klipu jsem měl v hlavě už když jsme začali píseň zkoušet a připravovat na album, ale jeho realizace s opravdu velkou výpravou nebyla tak jednoduchá, jak jsem původně očekával, a dala nám dost zabrat,“ sdělil autor nápadu, zpěvák a baskytarista Svatopluk Šváb.

Hudební skupina Totální nasazení

Foto: archiv skupiny

Realizace klipu, který byl natočen během loňského léta, se ujal nezávislý filmař Ondřej Soukup.

„Ač byl vznik klipu náročnější, byla zase při jeho natáčení opravdu velká legrace a vrchovatě jsme si to užili spolu se všemi aktéry, kdy jsme si pozvali do role herců spoustu známých, kamarádek a kamarádů a například jsme využili i našeho zvukaře Chucka, který je oficiálním českým dvojníkem Chucka Norrise, což se málo ví. Prostě jsme se vyblbli a jsme zvědaví, co klipu řeknou naši fans,“ dodává Šváb.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků