Hlavní obsah
 

Support Lesbiens v černobílém klipu k písni o boji o lásku

Již v létě tohoto roku, při premiéře koncertního videoklipu New Generation, avizovala kapela Support Lesbiens další klip. Ve spolupráci s 25Films Production natočila černobílý filmový videoklip na svižnou píseň Here I Am. Jde již o šestý singl z aktuálního alba Glow, který si vysloužil obrazovou podobu. Na Novinkách.cz má premiéru.

 
Support Lesbiens v černobílém klipu k písni o boji o lásku

„Pamatuji si, že psaní písničky Here I Am mi šlo jako po másle. Měl jsem od začátku jasnou vizi, o čem chci psát. Vždycky mě fascinovalo, čeho jsou lidi schopní, když bojují o lásku. Že v ten moment neexistují hranice, a že i nemožné je možné. V tomhle songu se hlavní hrdina rozhoduje nepolevit ve své víře ve vztah, který už kdysi dávno vyhasl. Je přesvědčen o jeho jedinečnosti a nehodlá odejít, dokud o tom svou lásku nepřesvědčí,“ přibližuje význam textu zpěvák Dušan Marko.

Náladu písně se ve videoklipu podařilo ztvárnit scenáristovi a režisérovi Davidu Douglasovi a kameramanovi Petrovi Ladomerskému.

„Při poslouchání skladby a zamyšlení se nad textem se mi v hlavě začaly vynořovat obrazy o odhodlanosti autora, který se i navzdory nepřízni osudu nebojí vytrvat v boji o lásku. Příběh klipu je o člověku, který ve svém odhodlaném očekávání zůstává sám, zatímco život kolem nepřestává plynout. Scénář jsme několikrát konzultovali s celou kapelou, a tak výsledek je práce několika kreativních hlav. Natáčení nás s celým štábem velmi bavilo a s kapelou se výborně pracovalo,“ popisuje vznik videa Douglas.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků