Hlavní obsah
Kapela Gaia Mesiah Foto: Warner Music

Streamovaný festival nabídne Gaia Mesiah, Květy, Načevu a další

Ve známém pražském klubu Palác Akropolis se od 6. do 18. dubna opět bude hrát. Veřejnost může sledovat vždy od 20.00 festival Vyhráváme zdarma na facebooku nebo youtubovém kanále klubu. Své oblíbené interprety můžou posluchači podpořit jakoukoliv částkou přes platformu donio.cz.

Kapela Gaia Mesiah Foto: Warner Music
Streamovaný festival nabídne Gaia Mesiah, Květy, Načevu a další

Zazní rock, alternativa, folk, hip-hop i crossover, vystoupí Načeva & Zdivočelí koně, Květy (hrající Psí vojáky), Sto zvířat, Michal Horák, teepee, Idea, MC Gey, Rest & DJ Herby, Pain, Amelie Siba, Už jsme doma, Gaia Mesiah, badfocus, Člověk krve a série swingových kapel pod názvem Link to Swing. Koncerty budou doplněny o krátké rozhovory s umělci.

„Vyhráváme, hrajeme, nevzdáváme to!” popsali organizátoři z Paláce Akropolis  projekt festivalu streamovaných koncertů, kterého se zúčastní celkem 15 hudebních formací.

„Jde nám v prvním případě o to, že můžeme i v tomto stavu něco dělat. O navázání kontaktu s našimi oblíbenými umělci. A v neposlední řadě i o to, že by umělci mohli získat podporu od svých fanoušků,” řekl ředitel Paláce Akropolis Petr Boháč.

Amelie Siba

Foto: Colours of Ostrava

Festival zahájí v úterý 6. dubna osmnáctiletá písničkářka Amelie Siba, která na jaře vydá EP, kde ke svým intimním skladbám přidá elektronické beaty. O den později se divákům představí ska formace Sto zvířat v nové sestavě a s novým albem, kterým v loňském roce oslavili 30 let existence.

Všechny podrobnosti o festivalu najdete na www.palacakropolis.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků