Hlavní obsah
 

Ringo Starr slavil osmdesátku, popřál „peace“ a na videu působí jako mladík

Bývalý bubeník Beatles Ringo Starr oslavil v úterý v americkém Beverly Hills osmdesáté narozeniny. Již tradičně popřál světu mír a lásku.

 
Ringo Starr slavil osmdesátku, popřál „peace“ a na videu působí jako mladík

„Na narozeniny si to přeju vždy - mír a lásku celému světu,“ řekl Ringo. Většinou dělá větší party před sídlem Capitol Records v Hollywoodu, tentokrát se ale kvůli koronaviru uskromnil.

Novináři si všimli, že Ringo Starr působí až neuvěřitelně mladistvě, podle jeho pohybů a hlasu by mu osmdesát hádal málokdo. On sám si to neumí vysvětlit.

Ringo Starr

Foto: Reuters

„Já nevím, Bůh mě požehnal tím, že dobře vypadám. Nevím. Cvičím, jím správně, dělám to nejlepší, co umím, pro tělo a mysl a prostě nevím. Nemám žádné tajemství,“ odpověděl usměvavý Ringo.

Místo výročního koncertu Starr letos s přáteli udělal jen on-line vystoupení s názvem 'Ringo's Big Birthday Show. Výtěžek chce věnovat mimo jiné i hnutí Black Lives Matter.

Ringo Starr zahájil hned po rozpadu Beatles sólovou dráhu. Vydal sólové desky jako Sentimental Journey, Beaucoups Of Blues, Ringo či Vertical Man. Vystupuje dodnes, i když je faktem, že vedle Paula McCartneyho, který je považován kritikou za geniáního skladatele a hudebníka, Ringo není až tak úspěšný.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků