Hlavní obsah
Ringo Starr na obalu desky What’s My Name Foto: Universal Music

Ringo Starr šíří pozitivitu a na penzi nemyslí. Dvacáté album vydá v říjnu

Ringo Starr, bývalý člen Beatles a stále koncertně aktivní ikona rokenrolu, nehodlá odpočívat. Už 25. října vydá své dvacáté album What’s My Name.

Ringo Starr na obalu desky What’s My Name Foto: Universal Music
Ringo Starr šíří pozitivitu a na penzi nemyslí. Dvacáté album vydá v říjnu

Jeho desky prosluly optimistickou energií, příjemnou nekomplikovanou melodičností a v neposlední řadě i spoustou špičkových hostů. Album What’s My Name nebude výjimkou. Věrní kamarádi jako Paul McCartney, Joe Walsh, Edgar Winter či Nathan East znovu přijeli, aby mu nazpívali vokály a přidali tu a tam pořádné kytarové sólo.

What’s My Name natáčeli v Ringově osobním studiu v Roccabella West. „Už nechci nahrávat ve staromódním nahrávacím studiu,“ vysvětlil Ringo. „Mám dost velkých skleněných skel a separace. U mě ve studiu jsme všichni pohromadě, ať pozvu kohokoliv. Je to nejmenší klub ve městě. A já miluju být doma, mít možnost pozdravit Barb. Je to dobré pro moji muziku.“

Na desce bude i skladba Grow Old With Me, původně od Johna Lennona a Yoko Ono. „Je požehnáním, že já tenhle sen můžu stále žít – zestárnout s někým, koho miluji,“ řekl Ringo. Paul McCartney do ní vpletl i část písně Here Comes The Sun. „Určitým způsobem jsme tak v té skladbě všichni čtyři,“ řekl Ringo.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků