Hlavní obsah
Pekař (uprostřed) se svou novou kapelou. Foto: Warner Music

První kapelní je jeho třetí. Písničkář Pekař přišel s novinkou

Písničkář Pekař se hlásí svým v pořadí třetím albem. Nazval ho První kapelní, což vyplynulo ze skutečnosti, že jde o první desku se skupinou v novém složení.

Pekař (uprostřed) se svou novou kapelou. Foto: Warner Music
První kapelní je jeho třetí. Písničkář Pekař přišel s novinkou

„Je to vlastně první album, které vybočuje z řady těch předchozích, a to jak obsahem, tak i designem. Rozhodli jsme se změnit nahrávací studio, a dostali se tak do rukou Ronyho Janečka, což je výrazně znát na kvalitě zvuku. Zvukově je na mnohem vyšší úrovni než předchozí vydané desky,“ přibližuje novou nahrávku Pekař.

Zpěvák a autor všech skladeb v jedné osobě spolu se svými kumpány na album zařadili pokračování hitu z albového debutu #Pekař Tančím 2, skladbu Mašina, která popisuje kapelní život, píseň Já zprávu mám, která je o společnosti vedoucí materialistický život, a další novinky. Přidali několik již vydaných singlů.

„Album jsme nahráli během první vlny koronavirové krize, kdy jsme se bohužel s fanoušky nemohli tak často potkávat, a tak doufáme, že jsme tu dobu využili co nejlépe a výsledek naší práce se bude líbit,“ tvrdí Pekař.

Debutoval v roce 2016 albem #Pekař a vzápětí za ně získal cenu Objev roku v anketě popularity Český slavík Mattoni. Ttitul Objev roku si odnesl i z Hudebních cen rádia Evropa 2.

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků