Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Deep Purple a Great Gable

Slavná britská kapela Deep Purple vznikla už v roce 1968. Má za sebou osm let, během kterých neexistovala, nicméně je průkopníkem hard rocku a ten styl je její erbovní. V protikladu stojí první album australské formace Great Gable, která má budoucnost před sebou.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Deep Purple a Great Gable

Deep Purple: Whoosh!

Hardrocková legenda z Velké Británie, skupina Deep Purple, vydává novou desku. V její diskografii je jednadvacátá a vedle zpívaných písní v klasickém stylovém duchu jsou na ní i dvě instrumentálky. Potěší ty, kteří milují kapelu i onen hudební styl.

Deep Purple: Whoosh!

Foto: EarMusic

Great Gable: Tracing Faces

Australská indierocková kapela Great Gable je na scéně od roku 2014. Její hudební řeč se vyvíjela, až se dostala do tvaru, který je na prvním studiovém albu. Uveden je ve formě deseti skladeb, rázných, melodických a zvukově takříkajíc špinavých. 

Great Gable: Tracing Faces

Foto: Warner Music

The Microphones: Microphones in 2020

Jedna jediná skladba, nazvaná The Microphones 2020, tvoří náplň čtvrtého alba americké indierockové kapely The Microphones. Její hudba je experimentální. Na desce vychází z toho v hudbě starého, aby se pokusila nalézt v postupech a návaznostech to nové.

The Microphones: Microphones in 2020

Foto: P. W. Elverum and Sun

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků