Hlavní obsah
 

Mirai se v klipu spojili s raperem Majselfem

Písnička Chci tě mít do rána z repertoáru frýdecko-místeckých Mirai má obrazovou podobu. Kapela se dala dohromady se slovenským raperem Majselfem a vznikl videoklip v netradičním stylu. Režie se chopil Ondřej Kudyn.

 
Mirai se v klipu spojili s raperem Majselfem

Spojení česko-slovenských umělců vzniklo přirozeně, jak říká zpěvák a kytarista Mirai Navrátil. „Už při prvním setkání jsme si hudebně i lidsky sedli. Majselfovu tvorbu dlouhodobě sledujeme a baví nás. Jsme na jedné vlně a ze spolupráce máme velkou radost.“

K podobě klipu sdělil: „Nechtěli jsme další punk na mobil kvůli tomu, že celý klip je dost stylizovaný do retra. Bylo to důležité pro udržení konceptu.“

Klip režíroval jako poslední dva roky téměř všechny videoklipy kapely Ondřej Kudyn, který se postaral i o styling, tentokrát neobvykle v retro stylu. Hlavní roli si zahrála mladá herečka Klára Miklasová. „Odehrála to úplně skvěle. Netušil jsem, že to bude tak dobré. Bez ní by to video bylo poloviční,“ hodnotí frontman Mirai.

V následujících týdnech se Mirai chystají na festivaly a nemohou se dočkat již vyprodaného podzimního turné, na které ještě přidali koncerty do Olomouce, Pardubic a Zlína. Turné začne 21. října v Olomouci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků