Hlavní obsah
Justin Timberlake a Britney Spearsová na snímku z roku 2001. Foto: ČTK

Justin Timberlake se omluvil Britney Spearsové a Janet Jacksonové

Americký zpěvák Justin Timberlake, jenž je dlouhodobě kritizován za události před lety, promluvil. Vydal prohlášení, v němž se omluvil Britney Spearsové a Janet Jacksonové.

Justin Timberlake a Britney Spearsová na snímku z roku 2001. Foto: ČTK
Justin Timberlake se omluvil Britney Spearsové a Janet Jacksonové

„Z celého srdce se omlouvám za časy, kdy mé činy způsobovaly jiným problémy, kdy jsem mluvil ve vzteku, nebo jsem mlčel. Především bych se chtěl omluvit Britney Spearsové a Janet Jacksonové, protože si těchto žen vážím a vím, že jsem selhal,“ napsal.

Uvedl, že každý, kdo byl ponížen jeho nevhodným chováním, si zaslouží lepší zacházení. Komplexně tak vstoupil do diskuze o zacházení se ženami v hudebním průmyslu. Chce být jedním z těch, kteří o tom budou hovořit. Proto se rozhodl zamést si před svým prahem.

„Hudební průmysl je zkažený. Podporuje muže, většinou bělochy. Musím o tom mluvit. Už nechci těžit ze skutečnosti, že to ostatní mají těžší,“ pokračoval zpěvák. „Vím, že tyto omluvy jsou jen prvním krokem a nezmění minulost. Chci ale převzít odpovědnost za své chyby.“

Po nedávné premiéře dokumentu Framing Britney Spears, jenž ukázal, jak využil rozchodu se Spearsovou k podpoře své kariéry, na něj začali fanoušci dorážet na sociálních sítích. Rozchod hvězd proběhl po dvouletém vztahu v roce 2002. Krátce nato Timberlake nahrál skladbu Cry My a River, v níž zpíval o Spearsové zradě a vydával se za oběť.

V případě omluvy Janet Jacksonové šlo o skandál, který se stal před sedmnácti lety. Při jejich společném vystoupení v přestávce amerického Super Bowlu totiž odhalil její hruď. Vidělo to více než sto milionů diváků na celém světě. Média se tehdy pustila do Jacksonové. Timberlake se stáhl do ústraní a neposkytl jí mediální ani osobní podporu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků