Hlavní obsah
 

Herec Pavel Zedníček v klipu k písni skupiny FROM

Minulost již není, budoucnost ještě není… Tak by se dala shrnout herecká role Pavla Zedníčka v novém videoklipu kapely FROM k písni Minulost. Na Novinkách.cz má premiéru.

 
Herec Pavel Zedníček v klipu k písni skupiny FROM

Tématem skladby i klipu je obraz dnešní doby a pohled do duše herce, který hraje pro prázdné sály. Prázdné hlediště pomalu zabíjí každého umělce.

„Nechtěli jsme točit covid videoklip, ale spíš poukázat na vedlejší dopady dnešní doby a stavu, ve kterém se jako společnost nacházíme. Nešlo nám o finanční či materiální stránku, ale spíš o tu duševní. Co může s člověkem, jenž je celý život zvyklý na kontakt s divákem a zpětnou vazbu, udělat to, když se vlastně najednou stane nepotřebným. To může mít za následek situace, které by se v normální době nestaly,“ říká zpěvák Filip Kotek.

Skupina FROM při natáčení klipu.

Foto: archiv kapely

„Natáčení jsme si užívali plnými doušky. Pan Zedníček je obrovský profesionál a jsme moc rádi, že jsme s ním mohli spolupracovat a učit se. Byl to opravdu zážitek,“ dodává kapelník Martin Kolařík, který s nápadem oslovit právě Pavla Zedníčka přišel.

Skupina FROM se spolehla na ověřený tým, a to na režiséra Lukáše Hrdého a kameramana Aleše Lněničku, se kterými již spolupracovali na několika písních. Minulost je jejich čtvrtým společným dílem.

Momentálně kapela tráví čas ve studiu a natáčí nové skladby pro chystané album, které vyjde koncem tohoto roku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků