Hlavní obsah
Lenny Kravitz Foto: Jan Handrejch, Právo

Guns, Aerosmith, Kravitz, Clapton. Z léta hvězd nezbylo nic

V lednu 2020 se zdálo, že máme před sebou mimořádně natřískanou letní sezónu, světové megahvězdy se tu měly střídat skoro každý týden. Postupně se kvůli koronaviru všechno odložilo nebo zrušilo. Posledním hřebíčkem do rakve letní sezóny bylo zrušení koncertu System of a Down.

Lenny Kravitz Foto: Jan Handrejch, Právo
Guns, Aerosmith, Kravitz, Clapton. Z léta hvězd nezbylo nic

Už v květnu byly zrušeny koncerty Erika Claptona, Whitesnake a Europe. A smrtící jízda koronaviru pokračovala, postupně jsme se dozvěděli, že nebudou 10. 6. Alter Bridge, 16. 6. System of Down, 19. 6. Guns N‘ Roses, 25. 6. Alicia Keys, 30. 6.  Lenny Kravitz ani 1. 7. Kiss.

Alicia Keys

Foto: Live Nation

Také fanoušci legendárních Aerosmith přišli o pražský koncert, ale rockoví veteráni rychle ubezpečili, že přijedou 8. 7. 2021. Stejně svižně reagoval Eric Clapton, který už potvrdil koncert 23. 5. 2021. Iron Maiden mají přijet 15. 6. 2021.

Axl Rose a baskytarista Duff McKagan.

Foto: Petr Hloušek, Právo

Letošní prázdniny jsou definitivně mrtvé, pokud jde o velké zahraniční hudební hvězdy, ale ještě přežívá určitá naděje, že 8. 9. přijede kultovní americká sestava Rage Against the Machine. Vstupenky se stále prodávají.

V listopadu by se měl dostavit král rockových dinosaurů Ozzy Osbourne a snad také soul-funková kapela Simply Red. S jistotou ale letos nejde říct nic.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků