Hlavní obsah
 

Figure It Out je dosud nejniternější skladbou Lenny

Zpěvačku, skladatelku a hudebnici Lenny čeká na jaře vydání druhé desky a na 4. prosince oznámila do pražské O2 universum svůj největší koncert v kariéře, na kterém mimo jiné zazní právě vydaná píseň Figure It Out. Ta je doposud její nejniternější skladbou, kterou podpořila videoklipem složeným ze záběrů z dětství.

 
Figure It Out je dosud nejniternější skladbou Lenny

O produkci písně se postarala dvojice Ondřej Fiedler & Marcel Procházka, kteří jsou zároveň i jejími spoluautory. Režii videoklipu zaštítil Jan Strach a za střihem stojí Lenka Gmitrová.

Lenny se do podvědomí široké veřejnosti zapsala jako svébytná a nadmíru talentovaná autorka. Také ale přiznává, že ne vždy je to tak emotivní, jako v případně nového singlu. „Občas se objeví píseň, která je výjimečnější než ostatní, a právě Figure It Out je jednou z nich,“ svěřuje se Lenny.

Slogan Figure It Out, o který se v písni opírá, symbolizuje různorodost každého lidského příběhu, kdy si každý člověk musí na všechno přijít sám. „Píseň pojednává o cestě životem, jež je plná krásných chvil, ale i překážek, rozcestí a obtížných rozhodnutí, před která jsme postaveni. Potom je jen na nás, jak se rozhodneme a jakým směrem bude pokračovat naše životní cesta,“ popisuje Lenny.

Lenny vystoupí v prosinci v O2 universum.

Foto: Universal Music/Matúš Tóth

Ve videoklipu poodhaluje kus sebe samé a vypouští jakoukoliv dějovou linku. Přesto divák dostává jasný vzkaz a příběh. Hlavní roli hrají emoce a vlídná slova, která k písni spolu s producenty Lenny napsala.

„S fanoušky se podělím o to, co donedávna zůstávalo skryto. Jsem šťastná, že jsem mohla spolupracovat Honzou Strachem a Lenkou Gmitrovou, se kterou jsme si velmi sedly, což je myslím i znát na citlivém zpracování veškerého nasbíraného materiálu,“ říká s úsměvem.

Lenny nyní tráví většinu času v nahrávacím studiu, kde dokončuje nové album. „Věřím, že se nahrávání blíží do finále. Mám v sobě pocit, že jednotlivé kousky zapadají pomalu, ale jistě do sebe, a že vydám hudební materiál, o kterém budu naprosto přesvědčená,“ zaznělo od Lenny.

Může se vám hodit na Firmy.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků