Hlavní obsah
Sons of Apollo vznikli v roce 2017. Foto: archiv kapely

Do Brna dorazí superskupina Sons of Apollo. Hrají v ní lidé z Guns N' Roses či Dream Theater

Rocková superskupina Sons Of Apollo vystoupí 22. března 2020 v Brně. Představí se v tamním Sono Centru. Členy kapely jsou Mike Portnoy a Derek Sherinian (Dream Theater), Ron „Bumblefoot“ Thal (ex-Guns N' Roses), basák Billy Sheehan (Mr. Big) a zpěvák Jeff Scott Soto (Malmsteen, Journey).

Sons of Apollo vznikli v roce 2017. Foto: archiv kapely
Do Brna dorazí superskupina Sons of Apollo. Hrají v ní lidé z Guns N' Roses či Dream Theater

Kapela vznikla na popud klávesisty Dereka Sheriniana, kterému se zachtělo spojit s bubeníkem Mikem Portnoyem a hrát progresivní rock. Hvězdná sestava pak za několik měsíců vydala debutové album Psychotic Symphony. Své koncerty staví na kvalitním vlastním materiálu.

„Sons of Apollo jsou kapelou, ostatní věci jsou pouze projekty. Plně věříme ve všechno, co jsme společně v této sestavě vytvořili, a věříme také v to, že je to zatím největší počin v naší kariéře,“ říká klávesista Derek Sherinian.

„Na Sons Of Apollo je pozoruhodné to, že stačí uvést jmenný seznam hráčů a nic víc netřeba. Každému hudebnímu fanouškovi je jasné, že půjde o pořádnou dávku zkušeností a progresívního rocku. Superkapela je tvořená mistry svého oboru a co jméno, to pojem rockového světa,“ říká promotér koncertu Dušan Neumann.

Do Brna hudebníci dorazí s novou nahrávkou, která je živým záznamem. Jmenuje se Live With The Plovdiv Psychotic Symphony a dokumentuje jednorázové vystoupení ve starověkém římském divadle v bulharském Plovdivu v doprovodu symfonického orchestru a pěveckého sboru. Během večera kapela odehrála skladby z debutového alba Psychotic Symphony doplněné o výběr hitů legendárních kapel.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků