Hlavní obsah
Ewa Farna při vystoupení v Příbrami. Foto: Milan Malíček, Právo

Část zpěváků si dá pauzu, Farna či Pokáč vystupují na internetu

Zatímco někteří zpěváci a skupiny si kvůli koronvairu dávají pauzu, Ewa Farna, písničkář Pokáč, Pavel Callta, Marcel Procházka alias Marcell nebo Mirai budou hrát naživo, ale jen na sociálních sítích.

Ewa Farna při vystoupení v Příbrami. Foto: Milan Malíček, Právo
Část zpěváků si dá pauzu, Farna či Pokáč vystupují na internetu

Koncerty budou k vidění na účtech jednotlivých umělců na sociálních sítích 13. až 16. března pod heslem „Když nemůžou lidé za hudbou, musí hudba za lidmi, jen S hudbou jsme spolu“. Vystoupení budou přenášena v reálném čase.

„Je super, jak rychle jsme tuto akci spolu dali dohromady. Jsem rád, že nabídka na spolupodílení se na projektu přišla, z té absence koncertování už mě svrbí prsty. Streamy na svém kanále dělám celkem často, ale tohle bude zase o level dál, nemůžu se dočkat! A doufám, že nás v tom lidi nenechají a dorazí jich online co nejvíc,“ těší se písničkář Pokáč.

Jako první tento pátek vystoupí zpěvák Marcell, v sobotu pak písničkář Pokáč a zpěvačka Ewa Farna a v neděli skupina Mirai. Nakonec zahraje v pondělí zpěvák Pavel Callta. Umělci vytvoří improvizovanou koncertní atmosféru v sále vysočanských Bandzone zkušeben.

Turné odložila nebo zrušila také řada světových hvězd, mimo jiné Pearl Jam, Madonna, Carlos Santana a Green Day. Na podzim se odsunul obrovský americký festival Coachella, kam jezdí až 250 000 lidí.


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků