Hlavní obsah
 

Barbora Poláková létá v novém klipu plném metafor

Než Barbora Poláková vyrazí na podzimní koncertní turné, připravila nový, letos již třetí a celkově šestý videoklip ke svému loňskému albu ZE.MĚ. Volba padla na píseň Kdyby, jejíž text je plný sympaticky bláznivých metafor a podobně je tomu i s klipem. Ten má na Novinkách.cz premiéru.

 
Barbora Poláková létá v novém klipu plném metafor

Nový videoklip Poláková premiérově uvádí přesně měsíc před svým koncertem 26. října v pražském Foru Karlín. Ostatně není náhodou, že stejně jako v samotném klipu i ve Foru se chystá létat.

„Takovou mou životní myšlenkovou repeticí je přemýšlení nad tím, co by bylo, kdybych něco udělala jinak, než jsem udělala. Co by to změnilo, a k jakým změnám by až sahalo to, že třeba vyrazíme ráno o deset minut dřív nebo později, než jsme vyrazili. To je přenesené do téhle písně i klipu,” vysvětluje svůj koncept.

Barbora Poláková chystá koncert ve Foru Karlín.

Foto: Supraphon

Jak už je pro Polákovou typické, i v případě Kdyby se opět jedná o neotřelý audiovizuální zážitek plný originálních nápadů. K absolutní dokonalosti jí videoklip pomohlo dotáhnout režisérské duo Jakub Machala a Jan Bártek. Hlavní úlohu v novince hraje scénografie, kterou má na svědomí Jan Pjena Novotný.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků