Hlavní obsah
 

Anna K. v klipu k písni Na malou chvíli tvoří a odpočívá

Zpěvačka Anna K. představila v červenci, po třech letech od vydání alba Světlo, novou píseň Na malou chvíli. Ta je momentálně čtvrtá nejhranější domácí v rádiovém éteru. Ke skladbě nyní vznikl videoklip pod režijní taktovkou Martina Linharta. Na Novinkách.cz má premiéru.

 
Anna K. v klipu k písni Na malou chvíli tvoří a odpočívá

„Mám z klipu obrovskou radost. Vypadá přesně tak, jak jsem si ho k té písni představovala. Martin Linhart je talent, znám ho už tisíc let, tak jsem mu věřila. Celý jeho tým v čele s Pájou Dostálovou byli naprostí profíci a ještě k tomu moc milí lidé. Prostě skvělá parta krásných lidí mi natočila krásný klip,” raduje se Anna K.

„Písnička je pozitivní a má moc příjemnou náladu. Proto jsem se ji snažil dostat do vizuální podoby a klip nezatěžkávat komplikovaným scénářem,” vypráví režisér Martin Linhart.

„Využili jsme pro natáčení světelně nejhezčí části dne, východ a západ slunce. Dalším atmosférickým prvkem je zajisté americký karavan a celá scénografie kolem něj, která lokaci zabydlela a pro Annu K. tak vytvořila příjemné místo pro tvorbu a odpočinek. Ostatně v celém klipu pozorujeme zpěvačku právě při těchto činnostech. Společnost jí dělají rybička Ignác a fenka Tara, neboť právě i zvířata jsou s ní úzce spojena. Klip také provázejí záběry kapely v čele s Tomášem Varteckým, který je zároveň zpěvaččin životní partner a tuto píseň pro ni složil. Proto bylo naším přáním, aby se v klipu objevil i on,“ dodává.

Skladba Na malou chvíli vznikla ve spolupráci Anny K. a Tomáše Varteckého. Produkce a zvuku se ujal držitel pěti Grammy Chris Lord-Alge, známý spoluprací s Green Day nebo Madonnou. Kytarovými party přispěl sólový kytarista Bon Jovi Phil X.

„Myslím, že je to bomba. Povedla se nám úžasná píseň. Je o nás a o životě, jenž žijeme téměř všichni, kteří jsme tolik let bok po boku s jedním partnerem. Je to dar,” uzavírá Anna K.

Již 19. listopadu začne v Čelákovicích akustické turné zpěvačky. Skončí 16. prosince v Praze. Je také nominována na cenu Žebřík a 9. října vystoupí na slavnostním ceremoniálu této akce.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků