Hlavní obsah
 

Z rozpadající se dodávky na Chrudimsku lezla sláma. Stav vozu policisty šokoval

Rozpadající se karoserie, prasklé světlo nebo sláma lezoucí ze dveří. S takovou dodávkou měli uplynulou neděli co do činění policisté na Chrudimsku. Řidič chtěl po zastavení utéct, ale nepovedlo se mu to. Hrozí mu pokuta až 50 tisíc korun.

 
Z rozpadající se dodávky na Chrudimsku lezla sláma. Stav vozu policisty šokoval

Červená dodávka projela kolem hlídky u Turkovic na Chrudimsku a policisté okamžitě vyrazili za řidičem, protože stav vozidla je doslova šokoval.

„Dodávka měla prasklý levý přední světlomet, cestou z její karoserie málem opadávala rez, na boku chybělo okénko a nákladní prostor pohromadě držela takzvaná kurta,“ uvedla mluvčí policie Eva Maturová.

Pětapadesátiletý muž dodávku po chvíli zastavil a začal utíkat. Po chvíli byl však zadržen a dostal pouta. Policistům svůj útěk také vysvětlil. Někdo mu údajně poradil, že jakmile uvidí „poldy“, nemá na nic čekat, ale utíkat.

Řidič nemá řidičský průkaz a dechovou zkoušku odmítl. Hlídce řekl, že auto slouží pro převoz dobytka, což dokládala také sláma lezoucí ze dveří. Policisté předali případ do správního řízení, a protože odmítl dechovou zkoušku, hrozí mu až 50 tisíc korun pokuta.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků