Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Milan Malíček, Právo

Opíjel a osahával nezletilou příbuznou družky, obvinila policie muže z Jesenicka

Kriminalisté z Jeseníku obvinili 43letého muže z pohlavního zneužití nezletilé dívky. Příbuznou své partnerky podle vyšetřovatelů posledního čtvrt roku při návštěvách opíjel a pak osahával. Navíc vyžadoval vzájemnou výměnu intimních fotografií. Hrozí mu až osmileté vězení.

Ilustrační foto Foto: Milan Malíček, Právo
Opíjel a osahával nezletilou příbuznou družky, obvinila policie muže z Jesenicka

Policie muže kromě zneužití obvinila ještě z ohrožování výchovy a podání alkoholu dítěti. O případu informovala ve čtvrtek mluvčí policie Tereza Neubauerová.

Věk dívky policie neupřesnila, mluvčí uvedla, že se jednalo o nezletilou. Z trestní kvalifikace případu vyplývá, že dívce je méně než 15 let.

Podle kriminalistů obviněný zneužíval děvče v posledních čtyřech měsících. „Dívku líbal, objímal a osahával na intimních místech. Byl s ní také v kontaktu přes sociální sítě a požadoval po ní fotografie obnaženého těla. 'Na oplátku' jí zasílal své nahé fotografie,” popsala mluvčí.

Muž podle policie využíval toho, když dívka přišla na návštěvu. Pokaždé ji měl opít a pak osahávat, ačkoliv dobře věděl, kolik jí je. „V případě uznání viny mu hrozí až trest odnětí svobody na osm let,” dodala Neubauerová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků