Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Na Vsetínsku havaroval traktor s pěti mladými muži, dva zemřeli

Tragická nehoda traktoru s pěti muži ve věku od 23 do 31 let se stala v noci na sobotu v lese poblíž Čertových skal v katastru Lidečka na Vsetínsku. Dva muži při havárii zemřeli a tři utrpěli zranění. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Právu to řekla v sobotu policejní mluvčí Lenka Javorková.

Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Na Vsetínsku havaroval traktor s pěti mladými muži, dva zemřeli

Havárii podle ní oznámil jeden z mužů z traktoru, který byl schopen i přesto, že byl zraněn, z místa nehody seběhnout do Lidečka za svými známými, kteří přivolali na místo kolem půl čtvrté ráno pomoc.

„Traktor značky Zetor havaroval při jízdě po lesní cestě z asi stopadesátimetrového srázu, kde se zastavil o vzrostlý strom. Dva muži zemřeli na místě, další dva utrpěli těžká zranění, se kterými byl jeden z nich převezen vrtulníkem do ostravské nemocnice a druhý do zlínské nemocnice, kde nakonec skončil i pátý muž, který doběhl pro pomoc,“ konstatovala mluvčí.

Nehodu od brzkých ranních hodin šetří vsetínští dopravní policisté společně se vsetínskými kriminalisty. Na místo vyjížděla i policistka z týmu krizové intervence, která se věnovala rodinám zemřelých i těžce zraněných mladých mužů. Povolán byl i znalec z oboru silniční dopravy. Zásah záchranářům komplikoval těžce dostupný svahovitý terén. Okolnosti havárie jsou předmětem dalšího šetření.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků