Hlavní obsah

Motorkář vjel u Prahy na uzavřenou silnici, zabil se nárazem do stavebního stroje

Motorkář zemřel ve středu ráno v okrese Praha-západ poté, co vjel na uzavřenou stavbu a narazil do stavebního stroje. Příčiny nehody vyšetřuje policie.

Motorkář vjel u Prahy na uzavřenou silnici, zabil se nárazem do stavebního stroje

Policie dostala oznámení o nehodě u Jíloviště po šesté hodině ráno. Když policisté přijeli na místo, zjistili, že motorkář je již mrtvý. Kdy se nehoda stala, není zatím jasné.

„Šestapadesátiletý řidič motocyklu Honda SH300 zřejmě vjel do uzavřené části za betonová svodidla, kde narazil do pracovního stroje. Byla nařízena pitva,“ řekla Novinkám mluvčí policie Jana Šteinerová.

K nehodě vyjeli také záchranáři a koroner. „Lékař na místě konstatoval smrt,“ potvrdila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Havarovaná motorka na stavbě

Foto: Aktu.cz

Nehoda se stala na silnici číslo 102, která vede kolem Vltavy do Davle a Štěchovic. Provoz je tam sveden do jednoho pruhu a probíhá tam oprava vozovky. Provoz je řízen semafory, které však podle serveru dopravních informací ve středu ráno nefungovaly. Vliv na nehodu to však zřejmě nemělo.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků