Hlavní obsah
Při nehodě v Popovicích najel mladý řidič na benzínku Foto: ZZS JMK

Mladý řidič vjel na Brněnsku na benzínku a vrazil do aut, čtyři zranění

Čtyři zranění a tři poškozená auta jsou výsledkem dopravní nehody, která se stala v sobotu večer v Popovicích na Brněnsku. Mladý řidič vjel na benzínovou čerpací stanici, kde vrazil do dvou zaparkovaných aut. Z přihlížejících nebyl nikdo zraněn, v nemocnici skončil řidič společně se třemi členy posádky svého vozu.

Při nehodě v Popovicích najel mladý řidič na benzínku Foto: ZZS JMK
Mladý řidič vjel na Brněnsku na benzínku a vrazil do aut, čtyři zranění

„Víme, že nebyl pod vlivem alkoholu. Proč ale nezvládl řízení, to je předmětem dalšího vyšetřování,“ řekl v neděli Právu mluvčí policie Bohumil Malášek. Věk řidiče záchranáři neupřesnili, hovořili pouze o mladém muži.

Podle odborníků je štěstí, že kolize skončila jen poškozením aut. Následky mohly být mnohem vážnější. Škoda se odhaduje na 300 000 korun.

Hasiči na místě jen očistili vozovku od uniklých provozních kapalin z aut.

Nehoda se stala v Popovicích na Brněnsku

Foto: ZZS JMK

„Se středně těžkým zraněním skončil ve fakultní nemocnici v Bohunicích mladý řidič a jeho spolujezdkyně středního věku,” uvedla mluvčí záchranky Hedvika Kropáčková.

Ve voze dále cestovala mladá žena, která skončila s lehkým poraněním břicha v úrazové nemocnici a dále chlapec, jenž utržil pouze oděrky. Přesto jeho stav zkontrolovali lékaři dětské nemocnice.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků