Hlavní obsah
 

Lupič na Berounsku brutálně zaútočil na prodavačku, pak odnesl peníze

Brutální napadení prodavačky večerky vyšetřují od středy berounští kriminalisté. Lupič si počkal až žena otevře pokladnu a pak jí sebral několik tisíc korun. Policisté po něm pátrají.

 
Lupič na Berounsku brutálně zaútočil na prodavačku, pak odnesl peníze

Přepadení se odehrálo v Králově Dvoře před šestou večer. Lupič si podle policie počkal, až v obchodě nebudou žádní zákazníci a předstíral nákup žvýkaček.

„Vyčkal na moment, kdy pokladní otevře kasu, a brutálně prodavačku napadl úderem pěstí do obličeje, ženě se po chvilce podařilo z obchodu utéct,“ informovala mluvčí policie Marcela Pučelíková.

Muž si odnesl několik tisíc korun a utekl. Prodavačka byla převezena do nemocnice. Násilník je podle vyšetřovatelů vysoký asi 178 cm, ve věku okolo 35 let, štíhlé postavy. Mluvil česky a oblečen byl do oranžové bundy, maskován byl kapucí a kšiltovkou. Na sobě měl modré montérkové kalhoty.

Podezřelý z přepadení večerky.

Foto: Policie ČR

„Kriminalisté se domnívají, že by muž mohl být zaměstnancem některé z přilehlých firem v okolí, nebo by v okolí místa činu mohl obývat některou z ubytoven, nebo byt,“ sdělila Pučelíková.

Informace o jeho totožnosti přijme linka 158. Za loupež mu hrozí 10 let vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků