Hlavní obsah
Ve hře o miliony i miliardy za pár chvil. 7 důvodů, proč hrát loterie od Sazky online Foto: Sazka

Ve hře o miliony i miliardy za pár chvil. 7 důvodů, proč hrát loterie od Sazky online

Kvůli vsazení tiketu Sportky nebo Eurojackpotu nemusíte nikam chodit. Vsadit si totiž můžete přes internet, což je způsob hraní, který v poslední době láká čím dál tím víc Čechů. Vstupenku do dalšího slosování si pořídíte během pár chvil ať už přes počítač, tablet, nebo chytrý telefon. Pro online hraní jsme našli celkem 7 dobrých důvodů.

Ve hře o miliony i miliardy za pár chvil. 7 důvodů, proč hrát loterie od Sazky online Foto: Sazka
Ve hře o miliony i miliardy za pár chvil. 7 důvodů, proč hrát loterie od Sazky online

1. Nemusíte nikam chodit

Nejen teď, kdy chcete předcházet nákaze, je sázení online skvělým nápadem. I když totiž většina prodejních míst s terminálem Sazky stále funguje, kvůli tiketu do vaší oblíbené hry nebudete muset opustit pohodlí svého domova. Zkuste třeba oblíbenou Sportku.

2. Je to rychlé

Nejen chození do obchodu, ale také čekání ve frontě, než na vás dojde řada, nějaký čas zabere. Nic takového se vám ale nestane, když si vsadíte online. Stačí pár kliknutí a svůj tiket máte v kapse.

3. Je to bezpečné

Příběhů výherců, kteří ztratili svůj tiket nebo jim ho někdo ukradl, je plný internet. S online hraním loterií ale nic takového nehrozí. Všechny své sázky máte bezpečně uložené pod svým hráčským účtem u Sazky, a nikdo vás tak o ně nepřipraví.

4. Nepřijdete o velké ani menší výhry

Na kontrolu tiketu občas zapomene každý z nás. A pokud je navíc v obchodě mnoho lidí, někdy se nám na vyplacení menších výher nechce tak dlouho čekat.

Se sázením přes internet ale takové starosti nemáte. Vaše tikety za vás automaticky kontroluje Sazka, a tak už nikdy o žádnou výhru nepřijdete.

5. Pro výhru nemusíte nikam chodit


Peníze, které vyhrajete přes internet, jsou vám automaticky připsány na váš účet a celou částku si navíc můžete okamžitě převést na bankovní konto.

Všechny hry najdete na jednom místě

Foto: Sazka

6. Všechny hry najdete na jednom místě

Není to jenom Sportka, kterou si můžete vsadit online. Eurojackpot, Šťastných 10, ale třeba i Šťastné datum nebo Euromiliony. Na internetu najdete téměř všechny hry, které jsou běžně dostupné ve vaší oblíbené trafice. Co víc: na stránkách Sazky si také lze vsadit jednu čistou onlinovku v podobě hry Rychlé kačky. Ta je k dispozici pouze pro online sázející a každou minutu tu můžete vyhrát až 1 000 000 Kč.

7. Registrace zabere pár chvil

Ke hraní loterií přes internet je zapotřebí registrace na stránkách Sazky na tomto odkazu. Ani u té ale nejde o nic složitého. Můžeme vám garantovat, že ji dokončíte dřív, než se vám uvaří voda na čaj. Jak na ni, prozradí následující video.

Podívejte se, jak na registraci.
https://www.youtube.com/watch?v=qY7_uzOD468&feature=youtu.be

Registrace na web Sazky je rozdělena na dvě fáze, dobrá zpráva nicméně je, že sázet můžete už poté, co budete mít dočasnou registraci. I přechod na tu trvalou ale zvládnete z pohodlí svého domova.

Proč hrát online, je tedy jasné. Ve které hře vyzkoušíte své štěstí jako první? Ať to bude kterákoliv, my držíme palce, ať z vás už příští slosování udělá loterijní milionáře.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků