Hlavní obsah
Snadná investice? Do Prahy přichází koloběžky, na kterých můžete vydělávat. Foto: re.volt

Snadná investice? Do Prahy přichází koloběžky, na kterých můžete vydělávat

Říkáte si, že jednoduchý výdělek bez práce musí mít háček? Ne nutně. Ekologickou dopravu po městě doplní svými koloběžkami česká společnost re.volt. A vy se můžete nejen projet, ale ještě na tom vydělat!

Snadná investice? Do Prahy přichází koloběžky, na kterých můžete vydělávat. Foto: re.volt
Snadná investice? Do Prahy přichází koloběžky, na kterých můžete vydělávat

Volty dobíjející „rebelanti“ z Ostravy už mají v této oblasti hodně zkušeností díky své stáji elektrických aut, skútrů a motorek k vypůjčení. Teď přicházejí s nejjednodušším a nejpraktičtějším způsobem přibližování – koloběžkou. S tou se už řada obyvatel hlavního města setkala. V čem je ta od re.voltu jiná a lepší?

Koloběžka, která vám vydělává

Tou největší výhodou je určitě to, že na ní můžete nejen jezdit, ale i vydělávat z pohodlí domova. Jak to? Díky projektu „Kup koloběžku a vydělávej“ si můžete jednu či více koloběžek sami koupit. Re.volt se pak za paušální poplatek postará o všechny náležitosti, jako je provoz, údržba, dobíjení nebo příspěvku do vlastního fondu havarijního pojištění.

Až tisícovka měsíčně a kredit na jízdy

Nemusíte tím pádem nic řešit a jednou za čtvrt roku vám přijde „výplata“. A na kolik si můžete přijít? I při střízlivých odhadech 2,5 jízdy denně (podle konkurence běžně i 4 denně) to dělá až 1137 Kč za měsíc. Takové peníze vám jen tak nějaká investice nezaručí – už vůbec ne klasické spoření u banky. Navíc dostanete 250 kreditů na svůj účet, které můžete sami projezdit, jak je libo.

Jak bude moje koloběžka vypadat?

Foto: re.volt

Pokud nebudete chtít pokračovat, můžete si koloběžku po 12 měsících vzít zase zpátky. A protože holky a kluci z re.voltu svému projektu opravdu věří, máte jistotu, že zaplatíte pouze pořizovací cenu koloběžky a ne víc – pokud by si během nějakého měsíce nevydělala na svůj provoz, uhradí re.volt vše ze svého.

Jak bude moje koloběžka vypadat?

Dobrá otázka! Kromě moderního designu má velmi jednoduchou konstrukci, u které lze cokoliv včetně baterky ihned vyměnit. Nehrozí tedy žádné prodlevy. Navíc si ji můžete sami originálně pojmenovat a doplnit vzkazem přímo na konstrukci. Lidé tak mohou jezdit například „Střelou“ nebo „Pepovou koloběžkou“, která jim popřeje šťastnou cestu nebo třeba oznámí, že milujete Míšu.

Bezpečný a ohleduplný provoz

S pražskými kostkami si poradí díky bezdušovým, 10palcoovým kolům a samozřejmě je důkladně zajištěná i proti krádeži pomocí gyroskopu, GPS senzoru, alarmu a zámku brzd. Nikdo s ní tedy jen tak neuteče, aniž by to nebylo vidět a slyšet široko daleko. Nešetrné zacházení také výrazně snižuje noční režim, který zamezuje půjčování mezi půlnocí a pátou ráno.

Až tisícovka měsíčně a kredit na jízdy

Foto: re.volt

Není tajemstvím, že tento princip městské dopravy vyvolává i obavy. Proto re.volt úzce spolupracuje s městskými částmi a důsledně dodržuje zásady zodpovědného sdílení.

Další informace najdete přímo na stránkách re.voltu, kde se můžete případně doptat na cokoliv, co vás o koloběžkování zajímá. Šťastnou cestu!

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků