Hlavní obsah
ALD Automotive s.r.o. Foto: ALD Automotive s.r.o.

Ojeté vozy z operativního leasingu zlevnily o čtvrtinu

Koupě ojetého vozu z operativního leasingu se stala jistou volbou bezpečného a výhodného nákupu. A to nejen proto, že za poslední roky ceny těchto aut výrazně klesly, ale především proto, že si zachovávají veškeré výhody.

ALD Automotive s.r.o. Foto: ALD Automotive s.r.o.
Ojeté vozy z operativního leasingu zlevnily o čtvrtinu

Jiří Janda, Remarketing Manager ALD Centra ojetých vozů, k tomu říká: „Za poslední 3 roky registrujeme každoroční navýšení prodejních výsledků. Například oproti roku 2009 je to více jak 37 %. Velký podíl na tom má bezesporu jak výhodná cenová nabídka, tak zachování veškerých výhod spojených s koupí vozu z operativního leasingu. Patří k nim především stáří auta (naše vozy jsou nejčastěji tříleté), průhledná historie a pravidelný servis.

Samozřejmostí je, že všechny vozy jsou po prvním majiteli.

Před 3 - 5 roky si zákazník kupoval 3letou Škodu Octavii 1,9TDi za více jak 300 000 Kč, nyní je to o více jak 25 % méně. Nejvíce se prodávají české značky Škoda Octavia a Škoda Fabia v dieselové motorizaci. Dále jsou to značky Ford, VW, Peugeot a Toyota. Mezi luxusními vozy je největší poptávka po modelu Audi A4 a Audi A6, dále BMW a Mercedes-Benz.

ALD Automotive neživí prodej ojetin, ale služby spojené s operativním leasingem. Proto si můžeme dovolit takové ceny, které zaujmou i klasické autobazary (v loňském roce jsme těmto subjektům prodali více jak 600 vozů). To jen dokazuje výhody koupě pro konečného spotřebitele.

Za poslední roky se zvýšila i poptávka po financování našich vozů. Jako leasingová společnost připravíme financování každému na míru. Splátky neobsahují zbytečné navýšení o provizi, které je běžné v klasickém autobazaru. Vzhledem k tomu, že ALD Automotive v ČR financuje více jak 15 000 vozů, mohou výhodné sazby pojištění vyplývajících z velkoodběratelských slev využívat i naši koncoví zákazníci.“

ALD Centrum ojetých vozů, U Stavoservisu 527/1 Praha 10, tel.: 955 525 000, www.firemniauta.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků