Hlavní obsah

Oficiální fotografie prince Williama a Kate jsou formální i rozesmáté

Dvě oficiální fotografie prince Williama a jeho snoubenky Kate Middletonové byly zveřejněny v neděli. První ze dvou snímků zachycuje pár bok po boku v náznaku objetí. Na druhém jsou vidět rozesmáté tváře obou snoubenců.

Oficiální fotografie prince Williama a Kate jsou formální i rozesmáté

Fotografie podle zpravodajského serveru CNN médiím poskytla Williamova kancelář pro kontakt s tiskem. Oba snímky pořídil módní fotograf Mario Testino v listopadu devět dní po oznámení, že princ a jeho přítelkyně se po osmileté známosti zasnoubili.

Na formálním snímku snoubenci pózují v Paláci svatého Jamese v Londýně. Kate si pro tuto příležitost oblékla bílé šaty od značky Reiss, William má na sobě tmavý oblek od britské oděvní značky Turnbull & Asser.

Svatba "dívky z lidu" a prince, který je druhý v nástupnické linii na britský trůn po svém otci, se bude konat 29. dubna příštího roku.

Testino s Buckinghamským palácem spolupracoval již dříve. Z jeho ateliéru pochází například některé oficiální fotografie Williamových rodičů, princezny Diany a prince Charlese, portrétní fotografie Williama i jeho bratra Harryho.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků