Hlavní obsah

Madonna natočila reklamu pro polské rádio

Pouze velké hity - to je slogan známého polského Radia Zet. O tom, že toto heslo bere rozhlasová stanice opravdu vážně, svědčí i jeho nová reklamní kampaň. Její hlavní tváří totiž není nikdo jiný než americká superstar Madonna.

Madonna natočila reklamu pro polské rádio

Popová hvězda dokonce vůbec poprvé souhlasila s tím, aby se v reklamě objevily snímky z jejích nejslavnějších videoklipů, jako jsou Vogue, Material Girl, Frozen nebo Hollywood.

V reklamním klipu Madonně asistuje jeden z nejpopulárnějších polských herců Zbigniew Zamachowski, který coby řidič bere zpěvačku na projížďku Varšavou.

Příprava reklamní kampaně trvala asi deset měsíců a pracovalo na ní kolem stovky lidí. Velkou část přípravy zabraly rozhovory s Madonnou v Londýně, Los Angeles, v New Yorku a Paříži. O 46leté zpěvačce je totiž známo, že velmi pečlivě vybírá akce, kterých se účastní.

"Jednání bylo velmi profesionální a velmi těžké. Vložili jsme do toho mnoho práce a teď jsme rádi, že se to podařilo," uvedl Robert Kozyra, šéf Radia Zet. Rozhlasová stanice však odmítla prozradit, kolik Madonně za reklamu zaplatila.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků