Fenn tvrdí, že při snídani ucítil v puse podivný kousek, který ihned vyplivl. „Nesmírně mě to překvapilo, naštěstí jsem nekousl do ostrého konce,“ popsal deníku The Herald Sun.

Australský list informoval, že předmět je menší než pěticentová mince. „Vypadá to jako malý zub. Jsou na něm nepravidelné okraje, určitě není lidský,“ řekl Fenn přesvědčeně.

Fenn následně neznámý objekt vyfotil a fotku sdílel na facebookových stránkách společnosti, která toastové chleby vyrábí. „Naštěstí u toho nebylo moje dítě,“ napsal k příspěvku s tím, že kdyby ten den nesnídal v práci, ale doma, mohla ostrý předmět spolknout jeho devítiměsíční dcera.

Wow, Helga.... talk about taking a bite from my morning breakfast vegemite toast, only to bite what looks to be a shark sharp tooth within the bread!!? Lucky I didn't let my baby have the toast first!

Zveřejnil(a) Matthew Fenn dne 10. září 2017

Společnost Helga's mu poděkovala za varování a rovněž podotkla, že každý výrobek prochází přísnou kontrolou. „Se spotřebitelem jsme mluvili a můžeme potvrdit, že nedošlo k žádnému zranění. Provedeme řádnou analýzu, abychom zjistili, oč se jedná a odkud to pochází, do té doby to nebudeme komentovat,“ uzavřela společnost v prohlášení.