Když malá a sebevědomá Texasanka s červenou mašlí na hlavě stanula před nastoupenými fotbalovými týmy, všichni přítomní diváci už stáli a drželi se za srdce. Jenže po prvních tónech by se podle výrazů mnozí nejraději chytili za uši. Vypjatá atmosféra na stadiónu týmu FC Dallas ve Frisku a nedostatek zkušeností Harper udělaly své. Některé servery tak dokonce označily její veřejné provedení hymny za nejhorší v historii.

Rodiče svou 11letou dceru ale přesto bránili. Pro televizi Fox News uvedli, že „kruté a nenávistné komentáře jsou opravdu smutné“. Harper médiím naproti tomu přiznala, že to opravdu nebylo její nejlepší vystoupení, protože se vůbec neslyšela.

„Kvůli sirénám jsem ztratila tóninu. Bůh to ale dopustil, takže vím, že si to tak přál. Neměnila bych to,“ svěřila Gruzinsová, která je na svých internetových stránkách vykreslena jako nesmírně talentované, učenlivé a přemýšlivé dítě s hvězdnou kariérou před sebou.

Nešetří emocemi

„Množství emocí, které dokáže promítnout do svých představení, působí tak přesvědčivě a důvěrně, že publikum zapomíná na její nízký věk,“ stojí mimo na jejím internetovém profilu. A skutečně, emoce rozhodně nejsou tím, čím Harper v sobotu šetřila.

Na její obranu je ovšem nutné dodat, že text ani jednou nespletla a při správném hlasovém vedení by přece jenom mohla mít nějaký potenciál. Pokud jí ovšem ještě někdo po tak nevydařeném vystoupení uvěří.