Hlavní obsah
 

Kdy vyjde pokračování jedné z nejlepších her? The Last of Us Part 2 už není tajemstvím

Během posledního krátkého on-line streamu State of Play konečně Sony oznámilo datum vydání pokračování The Last of Us společně se zveřejněním nového traileru. Titul od herního studia Naughty Dog, které stojí za úspěšnými sériemi, jako je Crash Bandicoot, Jak and Dexter nebo Uncharted, opět posouvá hranice toho, co tato generace PlayStationu dokáže.

 
Kdy vyjde pokračování jedné z nejlepších her? The Last of Us Part 2 už není tajemstvím

V prvním díle tohoto postapokalyptického hitu se hráči ocitli v roli Joela. Smrtí své dcery zlomeného pašeráka, který se v nepřátelském světě plném nástrah snaží přežít, stejně jako většina místních obyvatel. Co čert nechtěl, tak Joel zkřížil cesty se šéfovou odboje Fireflies (světlušek) a dostal za úkol dovést 14letou holku Ellie z města Bostonu do Salt Lake City v Utahu.

Ellie totiž není obyčejná holka. Má dar v podobě imunity proti nákaze, která zpustošila zdejší svět a část populace přeměnila na agresivní tzv. Clickery. V prvním dějství si ústřední dvojice prošla mnohým. Vytvořili si k sobě velice silné pouto. Titul se vyjímal perfektním příběhem, výborným audiovizuálním zpracováním a v neposlední řadě také zábavným on-line režimem.

The Last of Us: Part II

Video: Sony

Druhé dějství se bude primárně soustředit na dospělejší Ellie a její velice osobní boj s novými frakcemi nepřátel. Hráči se mohou opět těšit na bezprecedentní technické zpracování, a jak je z ukázek patrné, tak i na mnohem surovější a drsnější svět.

The Last of Us Part 2 vyjde 21. února 2020 exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Stejně jako první dějství i to druhé bude obsahovat českou lokalizaci formou textů a titulků.

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků