Hlavní obsah

Udržet se na svém místě bývá pro mnohé velmi obtížný úkol. Velice často se totiž stává, že do vás někdo žduchne zrovna ve chvíli, kdy to nejméně čekáte a už se řítíte dolů.

HRA: Mu-cade - zůstat ve hře

A právě to je podstata dnešní hry. Jedná se o takovou typickou automatovou střílečku z dálného východu, kdy se na obrazovce míhá spousta barev v těch nejúchvatnějších efektech, až z toho oči přecházejí. Vy se ale nesmíte nechat unést a naopak pozorně sledovat, co se děje.

Ze všech stran přilétávají nepřátelé, takové roztodivné housenky, které se vás snaží vystrkat ven z hrací plochy, což znamená Game Over jako řemen. Musíte se tedy bránit a to nejlépe tak, že je rozstřílíte na cucky. Tím ovšem vzroste vaše délka (stejný princip jako legendární Snake) a stáváte se zranitelnějšími.

Nejčastěji ovšem k vašemu vypadnutí ze hry přispěje vaše chyba v ovládání hlavního hrdiny (těžko říct, jestli je to věc nebo živočich). K pilotáží je potřeba velká dávka citu a směrové klávesy se musejí jen tak šimrat.

I po tom všem se čas strávený v ringu bude počítat maximálně na desítky sekund. Stejně tak krátká bude i trvanlivost hry, ale že by to byly chvilky strávené špatně, se rozhodně říci nedá.

DOWNLOAD, homepage, 6.1 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků