Horoskopy na pátek 29. prosince 2017

Nejlepší přátelé jsou ti staří a nejlepší šaty jsou ty nové Motto dne

BERAN (21.3. – 20.4.)

Až dnes budete s někým laškovat, a chuť vám nechybí, pozorně se rozhlédněte kolem. Luna varuje před dobráčkem, který to roznese po okolí.  Náročné povinnosti si budete v práci přehazovat s kolegy jako horký brambor.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

První hodiny běžného pracovního dne pro vás budou pořádným šokem.  Na sladké, volné dny, jste si zvykli příliš rychle. Musíte to nějak překlepat, na obzoru jsou další. Planety radí držet se stranou a nijak se neprojevovat.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Ve firmě toho moc nestihnete, ale zato doma budete do všeho mluvit bez zábran. Nedivte se, kdyby partnerovi došla trpělivost a zvýšil hlas. Dostanete další pozvání na Silvestra. Tentokráte od někoho, s kým bývá hodně veselo.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Díra v rodinném rozpočtu vás donutí vyhledat vaše dlužníky. Nebude snadné z nich cokoli dostat. Velkou naději na úspěch nemáte. Pokud jste si jistí pozicí v zaměstnání, můžete zkusit promluvit se šéfem o mimořádné záloze.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Veselé chvíle prožijete s přáteli, na které jste kolem Vánoc neměli čas. Pozor na neohlášený pozdní příchod domů. Partner bude přísný, rohlíkem ho neopijete. Díru do hlavy vám udělají starší děti.  Chtěli by slavit Silvestra bez dozoru, mimo domov.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Objevíte listinu, věc nebo dárek, které jste tak pečlivě schovali, že už jste je pokládali za ztracené. Zlepší vám to náladu a začnete věřit na zázraky. Možná využijete přízně Merkuru a požádáte nadřízené o lepší místo.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Podáte ruku k usmíření osobě, na kterou jste se právem hněvali kvůli jejímu ostrému jazyku. Pokud by šlo o někoho z příbuzenstva, sehraje přitom nemalou roli váš partner. Netoulejte se večer po temných odlehlých zákoutích.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Přestože asi trochu zaspíte, neměli byste podcenit ani ranní hygienu a výběr vhodného oblečení. Venuše s Uranem vám posílají do cesty někoho, na koho budete chtít udělat dojem.

Bez vysokého sebevědomí nikoho neoslníte.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Zadaní budou mít konečně trochu času na svoji novou lásku. Nelze však vyloučit ani to, že vás neustálá schovávaná nepřestane bavit. Konec roku je vhodná příležitost ke klidnému rozchodu. 

Dokončíte povinnost, kterou jste před svátky odložili.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1)

Začnete spřádat nové originální plány na poslední den v roce. Důvodem bude pozvání od někoho vlivného a důležitého pro vaši kariéru. Neptun varuje, že si moc legrace neužijete a partner se bude ukrutně nudit.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Rodina přijde s nápadem odjet na pár dní na hory nebo dokonce někam do teplých krajin. Jejím esem v rukávu může být nabídka známého, odprodat vám zájezd, na který nemůže jet. Šokující zprávu pro vás má bývalý spolužák.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Těsně před odchodem z práce se vynoří nepříjemný úkol. Kdybyste se zapřeli a prokázali smysl pro povinnost, nebudete litovat. Těžko odoláte naléhání přátel, abyste s nimi nezašli na skleničku nebo do obchodního centra. Obojí se vám prodraží.


Komerční sdělení