Horoskopy na neděli 14. ledna 2018

Láska klade odpor jakémukoli osudu Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Ve sporu s příbuznými změňte způsob jednání. Místo tvrdohlavého odporu, nasaďte úsměv a horlivě jim na všechno přikyvujte. Uvidíte, jak znejistí a vezmou zpátečku. Přítelkyně či milenec vám sdělí, že se pár dní neuvidíte.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Údajně kvůli spoustě práce odvolají vaši přátelé dlouho domluvenou návštěvu. Nic za tím nehledejte a nemračte se na ně. Stát se může opravdu ledacos. Pozor na tendenci začít kolem toho nejapně diskutovat a slídit.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Oslava s přáteli se protáhne dlouho přes půlnoc.  Pokud byste si někam chtěli vyrazit sami, bez partnera, je nutné ho na tuto možnost předem připravit. V opačném případě počítejte s bouřlivou scénou a tichou domácností.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Ozve se osoba, kterou jste nedávno odmítli a vyhodili. Její vytrvalost vám radost neudělá. Budete se muset zbavit zábran a ještě trochu přitvrdit. Kdybyste zatoužili stát se miláčkem rodiny, vezměte ji do obchodního centra.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Pokud jste se těšili, že vyšetříte trochu času pro sebe a své koníčky, bude realita poněkud drsnější. Hodně času promarníte běháním za záležitostmi cizích lidí. Nakonec budete rádi, když vám alespoň v chvatu poděkují.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Vaše snaha o vzrušující flirt, dostane nový silný vítr do plachet. Váš idol vám bude do večera ležet u nohou. Podmínkou je, nadále říkat a slibovat jenom to, co chce slyšet a ani trochu se přitom nezačervenat.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Přišla chvíle dokázat lidem kolem, co dokážete, když si něco umanete. Jste plní duševních a fyzických sil, můžete hory přenášet. Popíšete nové stránky svého milostného románku. Váš idol vám chystá originální překvapení.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Nehádejte se kvůli každé maličkosti s rodiči a staršími sourozenci.  Myslí to s vámi dobře. Fakt, že vám jejich názory připadají zastaralé, je docela normální.  Dnes to ale bude jinak, dejte na ně a uvidíte, že neprohloupíte.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Merkur vám usnadní dohodnutí důležitých schůzek a kontaktů. Zavolat můžete i tam, kde by vás ještě včera odmítli. Jděte tvrdě za svým cílem. Neuvážená poznámka nesympatické osoby způsobí, že vás přepadne záchvat zlosti.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Budete ostří jako břitva a servítky si rozhodně brát nebudete. Vaše největší potíže budou souviset s dopravními prostředky. Kdyby to jenom trochu šlo, vyhněte se jim a zkuste se obejít bez jejich služeb. Uvidíte, že to jde.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Můžete se těšit na milé setkání. Jako kdyby se vaši přátelé a známí domluvili. Dostanete důkaz, že o vás má někdo starost, že na vás někomu velice záleží. Příjemně vás to pohladí po duši a značně vám to zvýší sebevědomí.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Zlepšení finanční situace vám umožní obnovit starou známost. Těžko říci, že by to bylo to nejlepší, co můžete udělat. Je vhodná doba k prosazení vašich záměrů ohledně přestavby domu nebo chalupy. Objevíte levné řemeslníky.


Komerční sdělení