Horoskopy na úterý 9. ledna 2018

Kdo zastrašuje, víc se bojí sám Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Sklidíte plody svého nedávného úsilí. Někdo najde novou lásku, jiný přijde k penězům a další získá zasloužené uznání. Vás však zřejmě nejvíc potěší údivem otevřená ústa některých neoblíbených vzdálených příbuzných.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Z vašeho života se ztratí jeden z dobrých známých. Teprve nyní si uvědomíte, že jste ho měli docela rádi a bude vám chybět. Nemusíte hned myslet na nejhorší, prostě mohl jen odjet někam na druhý konec světa.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Narazíte na tajemství svého nadřízeného. Protože nejste včerejší, necháte si to pro sebe. Ještě lepší by bylo se tvářit, že jste se vůbec ničeho nevšimli. Klid v práci naruší telefonát těsně před vaším odchodem domů.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Partner si usmyslí, že se spolu podíváte někam, kde jste byli už tolikrát, že vás to vůbec neláká. Snaha mu to rozmluvit je odsouzena k neúspěchu. Pokud budete trvat na svém, zažijete pár nepěkných, hysterických scén. 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Přetrvávat budou starosti s finanční situací. Obracet se na staré známé a přátele s žádostí o půjčku nemá smysl. Budete se muset poradit s partnerem a najít nový zdroj příjmů. Dobrý tip vám dají příbuzní z jeho strany.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Hrozí vám, že se podřeknete a nechtěně prozradíte své tajné plány na odchod do jiného zaměstnání. Doma by to tolik nevadilo, ale v práci to může vyvolat zlou krev. Sklon k mnohomluvnosti budete mít ve větší společnosti. 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Nezavírejte oči před neúspěchy a nereálnými plány. Máte nejvyšší čas sundat si růžové brýle a vrátit se oběma nohama na pevnou zem. V opačném případě si z vás budou dělat všichni legraci a ztratíte hodně ze své autority.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Chvíli se necháte prosit, však víte proč, ale potom pomoc známému, který se dostal do ošklivého maléru, slíbíte. Svým způsobem je to od vás oběť, kterou možná ani nedocení. Nepřežeňte to s tučnými a ostrými jídly.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Domluvená milostná schůzka se vám pořádně protáhne. Vaše láska už předem počítá s tím, že nemáte kam spěchat a na co se vymlouvat. Jistě uvítáte také pozvání k přátelům. Skvěle se pobavíte a dostanete pár dobrých rad.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Hrozí vám, že řeknete dost nahlas něco, co jste si měli nechat pro sebe. Naštěstí vás podrží Jupiter, ale i tak z toho budete mít pěkně zamotanou hlavu. Neberte moc vážně sliby týkající se financí. Těšili byste se zbytečně.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Nedávejte naděje někomu, o koho nestojíte. Venuše varuje, že bude čím dál smělejší a vlezlejší. Otevřený rozhovor vás ušetří pozdějších nepříjemností. Inspirování přítelem zkusíte štěstí v zcela nové oblasti.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Zatím zcela jasné věci vám zkomplikuje postavení Neptunu a Saturnu. Vyhýbejte se zbrklým a neuváženým rozhodnutím, nestyďte se zajít za zkušenějšími přáteli a příbuznými. Východisko je na dosah, ale vy ho nevidíte.


Komerční sdělení