Horoskopy na úterý 6. února 2018

Velké starosti měň v drobné a drobné v žádné Motto dne

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Lékem na přetrvávající podrážděnost je společnost blízké osoby, která vás jako jediná dokáže přivést na veselejší myšlenky. V práci dojde k pokusu vás nějakým způsobem shodit. Važte každičký krok a vhodné gesto.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Rostou naděje nezadaných a samotných na nalezení partnera, který by odpovídal vašim představám. Chce to však prokázat odhodlání a větší dávku představivosti. Jen tak můžete pokonat nebezpečné soky a konkurenty.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Velmi důležité pro vaše zdraví a psychickou vyrovnanost je využívání slušného počasí k procházkám v přírodě. Také k vážnějším rozhovorům je dnes mnohem vhodnější příroda, než zakouřená vinárna a hlučná restaurace.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

V práci vás začnou s odvoláním se na vaše bohaté zkušenosti, zavalovat úkoly. Rozhlédněte se kolem sebe a nedejte na sobě dříví štípat. Když už se budou rozdělovat úkoly, tak spravedlivě. Budete-li mlčet, ztratíte autoritu.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Představu klidného dne vám poněkud naruší finanční starosti a především výrok partnera, že je to hlavně vaše vina. Obviní vás, že v poslední době málo vyděláváte a hodně utrácíte. Nebylo by divu, kdybyste se ohradili.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Jednou z hlavních věcí, na kterou soustředíte pozornost, je získání lepšího výdělku. Budete úspěšní, ale jistým problémem by se mohly ukázat vztahy s novými kolegy. Merkur doporučuje se s nimi skamarádit.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Významnou pomoc vám nabídne někdo, kdo k vám chová hluboké sympatie. Jeho motivy však nejsou tak docela nezištné a bude za to chtít něco, co mu nechcete dát. Žádný pevný základ, na kterém by se dalo stavět, to tedy není.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Při procházce městem navštívíte několik obchodů a narazíte na skutečně výhodnou koupi. Po nedávných rozhovorech s partnerem, vám však možná bude chybět odvaha k většímu utrácení a raději si necháte zajít chuť.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Dávejte si pozor na své osobní věci nebo se lehko může stát, že přijdete i o to málo, co máte. Větší pozornost je nutné věnovat i zabezpečení domu a chaty, popřípadě hospodářských zařízení a garáže. Pobudů neubývá.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Štěstí by vám mělo přát od samého rána.  Postavení Marsu s Neptunem vytváří široké hranice pro splnění řady vašich přání. Výmluvné přitom je, že nezáleží na tom, zda vám někdo vyjde vstříc, s většinou věcí si prosadíte sami.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Nebudete pasivně přihlížet tomu, jak se jistá osoba snaží zkřížit vaše plány a v podstatě vám ukrást vaše myšlenky a nápady. Celá záležitost pro vás bude poněkud trapná tím, že půjde o někoho, koho léta dobře znáte.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Ohlásí návštěva ze vzdáleného příbuzenstva, ale není vyloučeno, že nakonec nepřijede. To však neznamená, že můžete cokoliv podcenit. Naopak, vše pečlivě připravte, otevírají se před vámi zajímavé možnosti.


Komerční sdělení