Horoskopy na čtvrtek 5. října 2017

Kdo není připraven dnes, bude zítra tím míň Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Nedržte se tvrdohlavě nereálných představ a plánů. Rozhlédněte se pozorně kolem sebe a všechno si promyslete znovu, bez emocí.  Samotné vás překvapí, jak rychle naleznete nový, nadějný cíl. Budou vám přát lidé z vašeho znamení.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

K mobilizaci sil vás bude inspirovat rozhovor s nadřízenými. Zdá se, že kolegové přecenili své postavení a schopnosti. Šance vyšvihnout se na cizí účet však může být ošidná. Nechávejte si otevřená zadní vrátka

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Nepřeceňujte značný, ale přeci jen ojedinělý úspěch. Nepodléhejte falešné představě, že si nyní můžete dát ruce za hlavu. Konkurence, šéf i partner vás rychle vyvedou z omylu. Očekávají, že vymyslíte něco ještě lepšího.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Potěší vás úspěch ve společnosti a máte-li nějakého koníčka, závistivá reakce přátel se stejnými zájmy. Nespěchejte s odjezdem na cestu do vzdálených míst. Zkuste, jestli se nedá všechno vyřídit prostřednictvím telefonu nebo internetu.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Pustíte z hlavy staré neúspěchy a plně se ponoříte do plnění nových úkolů. Vrátí se vám psychická rovnováha a chuť do práce. Musíte se vyhnout spěchu a kontrolovat neodůvodněnou snahu, být ve všem rychlejší než ostatní.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Pohodu v partnerských vztazích vám zajistí návštěva kina, divadla, koncertu nebo výstavy. Pozor na nudu nenápadně se vkrádající mezi vás a vaši lásku. Bude vám chybět hotovost na velmi výhodnou koupi, nedejte se tím otrávit.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Konečně vám dojde, že další pasivní čekání na pochvalu a lepší hodnocení k ničemu nevede. Rázně proto dáte o sobě hlasitě vědět. Na ohlas nebudete čekat dlouho. Najdou se sice závistivci, ale pozitivních signálů bude víc.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Konečně si všimnete kolegy, který vám dýchá na záda a rád by vád předběhl v kariéře. Velký dojem to na vás neudělá a jeho snaha vám přijde k smíchu. S nadhledem se vyrovnáte se snahou příbuzného, dávat vám rady do života

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Nehledejte problémy a intriky tam, kde nejsou. Řada věcí se vyřeší sama, bez toho, abyste museli plýtvat vlastními silami. Využijete starostí nadřízených s nedostatkem lidí a nabídnete jim, že zůstanete v práci pár dní přesčas.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Vaši budoucnost ovlivní náhodné setkání s někým, koho poznáte na větší společenské akci. Neodmítejte žádné pozvání, byli byste sami proti sobě. Problém vám bude dělat žárlivý partner, ale s tím se musíte vyrovnat.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Bohaté plody vám přinese stará investice.  Známý se vzpamatuje a začne jednat. Nemusí jít jen o peníze, důležitá je i podpora vašeho nápadu. Netrapte se tím, že vaše city nejsou opětovány. O vzrušující zážitky nepřijdete.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Budete přinuceni vzdát se jisté nereálné představy. Dlouho vás to ale mrzet nebude, sami totiž dojdete k závěru, že situace k jejímu uskutečnění ještě nedozrála. Chystáte-li se na zkoušku nebo konkurz, nepočítejte s cizí pomocí.


Komerční sdělení