Horoskopy na neděli 1. října 2017

Pro lidi znamená tvář tolik, jako kůra pro stromy Motto dne

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Neříkejte, že se k ničemu nehodíte. Za prvé to není pravda, a za druhé se toho chytí vaši nepřátelé.  Proč byste se měli bát, podrobit své schopnosti náročné zkoušce. Všechno nasvědčuje tomu, že máte na víc, než si myslíte.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Úspěch čeká na jedince, kteří se rádi předvádějí a pohybují ve větší společnosti. Najde se někdo, koho natolik okouzlíte, že vám nabídne buď dobré místo, nebo perspektivní známost. Ovace sklidí amatérští hudebníci a zpěváci.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Dnešní výlet se vydaří pod podmínkou, že vyjedete včas. Mile vás překvapí nadbíhání pohledné osoby opačného pohlaví. Budete-li o to jen trochu stát, navážete slibnou známost. Jste-li sami, naleznete téměř ideálního partnera.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Nepočítejte s tím, že se vaši soupeři zaleknout pouhých hrozeb a logických argumentů. Málo platné, je třeba přitvrdit. Není však vůbec jisté, jestli k tomu budete mít dost síly. Bohužel vás silně oslabují vibrace Uranu a Venuše.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Pokusíte se odpovědět na otázky, týkající se vašeho mileneckého či partnerského vztahu. Sílu a odhodlání k tomu, abyste zvýšili hlas, nemáte, takže se zdá mnohem pravděpodobnější, že zase zbytečně ustoupíte.

 

PANNA ( 23.8. - 22.9.)

Problémy s novou, nevyzpytatelnou známostí byste mohli vyřešit tím způsobem, že se pokusíte o smírný rozchod. Na spadnutí je mrzutost s upovídanou příbuznou. Odmítnete dál tolerovat její bezbřehou fantazii.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Snaha pořádně si užít, zejména v oblasti sexu, vás může přijít draho. Venuše varuje před náhodnými známostmi a vypočítavými cyniky. Nahromaděnou energii můžete účelně uplatnit jinde, přinejhorším třeba ve sportu.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Hádka s partnerem hrozí poté, co vstane levou nohou napřed a bude celý den nezvykle paličatý a panovačný. Musíte to nějak vydržet, možná by ho zklidnili a přivedli na jiné myšlenky vaši přátelé. S alkoholem však raději šetřete.

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Ve vašem okolí dojde ke změnám, které vás asi dost překvapí. Mějte proto oči otevřené a pozorně naslouchejte tomu, co říkají sousedé i členové vaší rodiny.  V žádném případě není důvod k přehnaným obavám.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Velkou rozvahu a ohleduplnost si vyžádá rozhovor s dospívající dětmi. Řada jejich představ vás může dokonale vystrašit. Zkuste si proto vybavit sami sebe v jejich letech. Zvýšenou pozornost vyžaduje práce s elektrickým nářadím, 

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Náhoda napomůže tomu, že zabrnkáte na stejnou strunku jako váš soused. Jeho chování vůči vám se rázem změní, můžete si ledacos dovolit. Hlídejte si zdraví, nepřehánějte to s předváděním svého sportovního talentu.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nepodceňujte žádnou, ani docela malou překážku. Půjde o něco, co se může během několika hodin změnit ve velký problém. Uděláte proto jen dobře, když se poradíte s přáteli a případně je požádáte o naléhavou pomoc.


Komerční sdělení