Hlavní obsah
Radiátory už dnes nemusí být nudnou technickou součástí, ale mohou mít výraznou dekorativní funkci. Foto: HotHot Radiátory (3x), Korado (2x)

Moderní radiátory mohou v interiéru sloužit i jako sálavé obrazy

Současné technologie umožňují vznik topných těles, která mají i dekorativní funkci. A to díky možnosti potisku čelní desky. Plní tak více funkcí najednou, vyhřejí daný prostor a zároveň působí jako dekorativní obraz, který si můžete i sami navrhnout.

Radiátory už dnes nemusí být nudnou technickou součástí, ale mohou mít výraznou dekorativní funkci. Foto: HotHot Radiátory (3x), Korado (2x)
Moderní radiátory mohou v interiéru sloužit i jako sálavé obrazy

Topení řady Radik Premium je určeno pro atypické prostory. Velké prosklené plochy, které jsou v současné architektuře trendy, často nechají jen malou část obvodového zdiva, kam klasická otopná tělesa s horizontální instalací již nelze umístit.

Pro tyto atypické prostory je určeno vertikální otopné těleso. V interiéru pak zpravidla logicky zbývá i menší prostor na nástěnné dekorace. Díky možnosti potisku čelní desky si sami můžete navrhnout nový designový kousek do vašeho interiéru, který bude kombinací funkčního i estetického prvku.

Radiátory z řady Radik Premium můžete přizpůsobit deignovému ladění interiérů.

Foto: Korado

Chloubou v interiéru mohou být i radiátory ze série Velvet Picture. Ve standardní nabídce potisků jsou kousky v různém barevném ladění. Nechybí motivy sportu, hudby nebo jídla. Do interiéru si tak můžete vybrat doplněk podle svých osobních preferencí a zájmů.

Radiátor je možné si vybrat z galerie motivů nebo dodat vlastní obrázek, který bude krášlit topné těleso.

Foto: HotHot Radiátory

Variantou je i pořízení radiátoru s moderními geometrickými motivy, které se zvlášť hodí do minimalisticky zařízených interiérů. Díky tomu získáte v interiéru nejen dekoraci, prostor bude navíc působit i čistším a jednodušším dojmem, což je u tohoto stylu velmi žádoucí.

Radiátory s názvy Decor a Totem jsou navrhovány do moderních interiérů.

Foto: Radiating Style

Radiátory s potiskem jsou dobrou volbou pro ty, kdo mají doma stísněné prostory, ale přesto se nechtějí vzdát dekorací. Právě obrazy a jiné nástěnné dekorace interiér zútulňují a dodávají mu osobního ducha. Stěny tak mohou krášlit funkční obrazy s motivem svatby, oblíbené dovolenkové destinace nebo dětí.

Série Velvet Picture nabízí možnost výběru vlastního motivu nebo fotografie.

Foto: HotHot Radiátory

Milovníci kreativně ztvárněných interiérů se mohou inspirovat i světelnými boxy, které se dají dekorovat osobními vzkazy a motivačními nápisy. [celá zpráva]

Napište nám

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahradu a rádi byste se pochlubili?

Napište nám do redakce na adresu: bydleni@novinky.cz.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků